Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Több olyan lányt is ismertek...

Több olyan lányt is ismertek aki 34 fölött is szüz?

Figyelt kérdés
2022. okt. 14. 20:28
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
72%
Ezt csak te tudod, kiskomàm....
2022. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
En egyrol tippelem, hogy szuz. 37 korul lehet. De nem csodalkozom, eleg furcsa a csaj. Nem bolond konkretan, meg full normalis allasa van, de valahogy beszelgetsz vele es lejon, hogy "Jesszus, olj meg, uram."
2022. okt. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Igazából, már kevés a válaszadási képességem és lehetőségem, mert korlátozásra kerül a mondanivalóm, emellett nem sikerül célokat elérni az akaratommal, így azt támogatjátok, aki nem a pozitív változásokra törekszik, emellett ellenséges másokkal.

Nem a kor adja meg az érettséget mások számára, hanem az, ha a viselkedésedért vállalnod a felelősséget. :) Mások sexuális élete nem tartozik a környezet számára, ezért nem kell az arcunkra írni ezzel kapcsolatban semmit. Többet nem fogok írni, mert sok tüske gyűlt össze bennem, nagyon sok, nem készek olyan komoly, hogy emberekkel foglalkozzak. ;)

2022. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

*leszek

Keressetek sok témát, amiről tudtok írni, nem foglalkozok innentől senkivel! Tiltást meg nem érdemes az őszinteséggel szemben alkalmazni. ;)

2022. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Egy erőszakos, öntörvnyű csajról tudom, hogy szűz. Nem csúnya, sőt, de elviselhetetlen a stílusa. Mindig a környezet a hibás, ismeritek az ilyet. Pasi híján sosem alkalmazkodott senkihez, most már ha akarna se tudna.
2022. okt. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Emberek, akik PM-et irtak, nem fogok az altalam peldakent emlitett 37 eves csajjal kapcsolatosan valaszolni. Leirtam a valaszt, hogy egyet ismerek es csa. 😂🤦‍♀️
2022. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: egy hasonló kérdésre válaszoltam korâbban, ott is megírtam amit ide (5.), akkoris faggatott utána egy srác, és mikor nem árultam el konkrétumokat az ismerősömről, megallapította a barom, hogy beteg hazudozó vagyok.
2022. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
ennek a norennek a rendkívül hasznos, szellemes és jóindulatú (nem) válaszai miért vannak mindig felpontozva?
2022. okt. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Én egy 33 évest és egy 28 évest. Alighanem mindkettőből macskás néni lesz.
2022. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5,mégis honnan tudod, hogy szűz? Le akartad fektetni és nem sikerült?
2022. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!