Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek van igaza?

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
mkor jöttem volna ki a kínaiból ,pont akkor jött a küszöbhöz két leányzó. Akik cinikusan megjegyezték hogy "várj a fiúké az elsőbbség" (mikor távoztam volna a boltból.)

2022. okt. 16. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Mivel egy zárt helyiségből jöttem ki,ezért a kint várakozottaknak illő hogy megvárják.
Igazuk volt,viszább kelentett volna lépjek,és beengedni őket.
18 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Inkább gyakorold a helyesírást.
2022. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ott kellett volna lenni, hogy ki ért oda előbb, mennyire volt hely a boltban stb.

De ne agyalj rajta!

Én a következő sarokig elfelejtettem volna az egészet, nemhogy kérdést írjak ki róla. Azokat a lányokat akkor láttad először és utoljára. Mit számít, hogy kinek volt igaza?

2022. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad.
2022. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pusztán az elsőbbségi viszony érdekel,én úgy tudom ha zárt helyről jön ki valaki.(nemtől függetlenül),akkor meg kell adni az elsőbbséget. Legalábbis engem így szocializáltak.
2022. okt. 16. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:
(A helyesírási bakikért bocsi,2 sör után vagyok:)
2022. okt. 16. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!