Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek kevésbé érzékeny...

Hogy legyek kevésbé érzékeny ha a szemembe mondják az igazságot/nem fogalmaznak meg valamit szépen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 16. 23:43
 1/3 Faust_Hun válasza:
100%
Nehéz ügy. A legfontosabb, hogy tudd ez nem ellened irányul és hogy mindig akad jobb lehetőség. Amúgy szívesen adok tanácsot, ha priviben pontosan leírod milyen szitura gondolsz, mert általánosságban tényleg annyi, hogy ne add fel, ez most nem jött össze. Ennyi.
2022. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Erositsd az onbizalmadat. Ha tudod, hogy ertekes ember vagy, tisztaban vagy a pozitiv es negativ tulajdonsagaiddal,tudod miben vagy jo es mi az ami nem az erosseged, egy szoban van egy egeszseges onkritikad, akkor konnyebb ezeket kezelni.Persze szitu valogatja. Van amikor erzekenyen erint, mert mondjuk rossz idoazakodban vagy, akkor belefer sztem, meg fontos h kitol jon.

Fel kell tudnod merni, hogy tamadas vagy sem, figyelj a masikra is mikent mondja, mi a szitu amiben vagytok.

jojj ra, hogy nem a vilagvege es nem megsemmisiteni akarnak az igazsaggal, hanem szembesiteni, mert abbol lehet te is tanulhatsz vagy mert masok miatt muszaj.

2022. okt. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú én is ilyen vagyok, nagyon nagyon érzékeny. Legfontosabb elfogadni magad, én 40 éves vagyok, voltam már terápián is. Ha születésedtől fogva nagyon érzékeny vagy, azon nem igazán lehet változtatni, ez egy tulajdonság egyszerűen az agy bizonyos részei jobban reagálnak az ilyen dolgokra. Ha ezt elfogadod már az is segít, plusz fontos a határok megszabása, bizonyos dolgokat még e főnökömtől sem fogadok el.
2022. okt. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!