Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak.Nektek milyen szemszin...

Férfiak.Nektek milyen szemszinű nő tudja rabul ejteni a tekinteteket? Mi az,ami megbabonáz titeket:))

Figyelt kérdés
2022. okt. 18. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor szemátültetést kérsz?
2022. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem,csak erdekel milyen szemszin jon be nagyszazalekban:))puszta kivancsisag.
2022. okt. 18. 20:42
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Önmagában a szín kevés, a tekintete fontosabb úgy általában. Meg hogy szép vágású legyen a szeme. De amúgy a legtöbb szemszín tetszik, kivéve a nagyon snassz sötétbarna. Az sokszor olyan kifejezéstelennek tűnik.
2022. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon egyénfüggő. Egy lány nem csak egy bizonyos tulajdonságától babonáz meg, hanem úgy az összessel együtt. Csak barna szem, vagy csak árnyalatos zöld önmaában nem jelent semmit. /nekem/
2022. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha csak a szemszínt nézzük, akkor a kék az amire azt tudom mondani! De a szürke is "rabul tud ejteni"!
2022. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
Semmit nem jeletn nekem a szem. Lehet barna, fekete, zöld, kék, bármi. Arca, haja, testalkata, beszéde, stb, ezek együttesen számítanak.
2022. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Bármelyik, ha a megfelelő lélek él mögötte.


Feleségemnek kék szeme van centrális heterokrómiával (kb mint ez [link] ). Messziről mohazöld. Szerintem gyönyörű, de előtte a barnaszeműek voltak az eseteim, a legtöbb exem barnaszemű volt.

2022. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kék, zöld, szürke.
2022. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Egyszerűen csak vannak olyan lányok, akiknél úgy minden passzol mindennel. Szép a szeme, a haja, a szája... Stb... Nincs egy adott séma, általában, mikor úgy nagyon megfog valami egy lányban, akkor az egész összkép ami megfog és van egy valami ami kitűnik és amiatt nem tudom elfelejteni. Van akinek ez a valami a szép szeme, van akinek a pisze orra, vagy épp a szája. De van olyan is akinek meg nem áll jól a pisze orr.🤷‍♂️ Szóval tényleg nem tudom mi fog meg egy nőben.😅
2022. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A belső lényének a kisugárzása, a személyisége az ami meg tud babonázni és rabul tud ejteni egy nőben, magában a szeme ehhez kevés.
2022. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!