Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hova tűnhetett el...

Szerintetek hova tűnhetett el Tamás, akit 29.-e óta keresnek?

Figyelt kérdés

[link]


Azóta nem merek este egyedül elmenni bulizni Budapesten, pedig férfi vagyok, nagyobb termetű, és sosem iszom alkoholt.


Azt is írták kommentben, hogy a Rákóczi hídon több olyan is volt, hogy felmenni még látták az embert, de lejönni onnan nem, ez igaz? Veszélyes hely?


2022. okt. 22. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Elásták.
2022. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Beugrott a folyóba, öngyilkos lett.
2022. okt. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Eddig is tűntek el emberek rendszeresen, eddig nem féltél?
2022. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy láttam már mindenféle videót, ahol olyan szintű hülyeségek miatt halnak meg emberek, hogy ha nem videózták volna le, senki sem hinné el.
2022. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudnánk, hol van, akkor nem lenne "eltűnt".
2022. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Amúgy ahogy én eddig utána olvastam, annyi infó van, hogy a Budapest Parktól elindul a híd irányába. Onnan mehetett akármerre is, történhetett vele akármi is.


Lehet gondol egyet az ember, azt mondja sétál még egy kicsit valamerre és már rég nem ott van, ahol egyáltalán keresték.

2022. okt. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem valahogy a Dunába kerult sajnos. Állítólag a taxis nem vitte el, gondolom eléggé ittas állapotban lehetett. Persze bár ne így lenne, és előkerülne valahogy épségben .
2022. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Természetesen nem tudom, de gondolom beleesett a Dunába. Írták, hogy nem vitte el a taxis, gondolom olyan szinten részeg volt, hogy nem akarta összehányatni az autóját. Ilyen állapotban könnyen megtörténhet a baj. Nem is igazán tudom sajnálni akivel részegen baj történik, tudja, hogy milyen hatása van az alkoholnak...
2022. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen,lehet,hogy be volt állva,ezért nem vitte el a taxi,ezután lehetett baleset is,mondjuk beleesett a Dunába,de nem kizárt,hogy mások "segítették" bele,vagy más módon eltüntették.Sikeres,pénzes embert megtalálhatnak olyanok is,akiknek útban van.
2022. okt. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Azért egy sima termelési igazgató nem egy Mészáros Lölő...
2022. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!