Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezekkel a tulajdonságaimmal...

Ezekkel a tulajdonságaimmal mit tudok kezdeni? Mit jelentenek ezek?

Figyelt kérdés

Mindig is jók voltak a megérzéseim a környezetemmel és az emberekkel kapcsolatban. Az elmúlt körülbelül 4 évben úgy érzem, még inkább “élesebben látom” és tapasztalom a megérzéseim helyességét és be is jönnek 95%-ban.


Az esetek döntő többségében új embereknél figyeltem meg, hogy pillanatok alatt megérzem és átlátom, hogy milyenek is valójában illetve milyenek a szándékaik.


Fontos kiemelnem, hogy nem könyvelem el első percben a megérzéseim alapján az embereket, csupán megfigyelem őket és már-már várom, hogy mikor fog beigazolódni a velük kapcsolatos megérzésem.


Az emberek metakommunikációját is pillanatok alatt tudom értelmezni.


És a legnagyobb baj, hogy a fentiek tudatában nem egyszerű kijátszani (nyilván benne van a pakliban, hogy igen, engem is ki lehet / ki tudnak) és az orromnál fogva vezetni.


Érdemes ezekkel a “tulajdonságaimmal” foglalkoznom? Rosszat jelentenek ezek? Tapasztalt ilyeneket más is?



2022. okt. 22. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Kb mindenki így működik.
2022. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagy szám, inkább az a normálatlan, ha valaki nem ilyen.
2022. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A legtobb ember nem ilyen. Engem is zavar, hogy gyakorlatilag ranezesre is tudom valakirol, hogy milyen ember lehet (nem onnan, hogy csunya, vagy szep, normalisan oltozik, vagy sem, szoval nem ilyen latvanyos dolgok iranyitjak a velemenyemet, osztoneimet - magam sem tudom, mi a konkret ok).


Engem tudod, mi zavar inkabb ennek a tulajdonsagomnak a kapcsan? Hogy sokszor nem hallgatok ra. Kizarom, pedig az eletben megmenthetett volna olyan brutalis csalodasoktol, amik kozul 2-3 konkretan gyaszfolyamatta alakult (baratban csalodas, szakitas).


Ugyhogy inkabb orulj, hogy ilyen vagy, es az elso jelre hallgass.

2022. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Pszichológia területén tudod szuperül hasznosítani.
2022. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Bizonyos kor felett ez a tulajdonság mindenkiben kialakul, hacsak nem autistáról van szó.
2022. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Inkább az a probléma, hogy ettől "kivételesnek" érzed magad.

(Vagy nagyon alacsony szellemi szintű emberek között élsz, ahonnan a normális is kilóg.)

2022. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Én is ilyen vagyok, de ez jó. Persze nem mindig figyeltem rá, meg is lett a következménye.
2022. okt. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Te neked nem a megérzései jók, hanem egy beképzelt m-jom vagy.
2022. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"És a legnagyobb baj, hogy a fentiek tudatában nem egyszerű kijátszani (nyilván benne van a pakliban, hogy igen, engem is ki lehet / ki tudnak) és az orromnál fogva vezetni."


Arra a másik is rájöhet,hogy te rájöttél,ő milyen ember,és ha nem tudja elviselni,hogy átlátsz rajta(leginkább akkor,ha hátsó szándékai vannak)akkor megpróbálhat alád tenni.Akár tudatosan elkezdni megváltoztatni a viselkedését,hogy megtévesszen.

2022. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!