Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sokkal...

Miért van az, hogy sokkal jobban undorodom a fajtársaimtól, mint más fajok egyedeitől?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy izzadt idegen emberek szagától a villamoson meg öreg emberek látványától a strandon felfordul a gyomrom, de egy ázott, rozzant kutya szagát, a nyelve érintését, egy random macska lehelletét, sőt a lószar szagát sem érzem kellemetlennek. Miközben az emberi ürülék szaga borzasztó. Ez mitől vagy ez valami pszichés rendellenesség lenne nálam?

2022. okt. 22. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Ezzel én is így vagyok
Én nem undorodom az emberektől
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az emberek finomak.
2022. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
OCD.
2022. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert tudat alatt az embereket közelebb állónak érzed magadhoz,ami faji okokból érthető.Viszont ez együtt jár nemkívánatos dolgokkal is(akár már alapból az,hogy egy ember a másiknak általában többet tud ártani,mint egy állat)amik negatív érzéseket keltenek benned.Tudat alatt az emberi ürülékből,izzadságból is felfoghatsz olyan,a saját fajtársakkal kapcsolatos hatásokat,hogy "veszélyes,undorító,távol kell tartani" míg pl.a lócitrom szagra,vagy egy lepukkant kutyára nagyobb ráhatásod lehet,ezért közelebb mered engedni magadhoz.
2022. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!