Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a jobb, ha hősiesen...

Melyik a jobb, ha hősiesen halsz meg a csatatéren, vagy ha megmentenek, de lehet hogy soha sem épülsz fel a háború borzalmaiból?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Fizikailag vagy pszichésen nem épülsz fel?
2022. okt. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akár mind a kettőből. De itt direkt nem írtam le, hogy fizikailag, vagy pszichésen. De szerintem egy háború mindenhogyan megviseli a katonákat.
2022. okt. 26. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Lesz.rom a "hősies" halált, de inkább halok meg, mint hogy a hátralevő életem évtizedeiben legyek nyomorult.
2022. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Az én nagypapám testvére a Don kanyarnál esett el.

Rálépett egy aknára ami tőből leszakította mindkét lábát.

A másik testvére is vele volt aki elmesélte,hogy könyörgött neki,hogy ölje meg a fegyverrel ami nála volt.

Szerintem ilyen helyzetben nem azon gondolkozol,hogy mi jobb mi nem. Egyszerűen a fájdalom miatt nem bírsz másra gondolni csak arra,hogy valaki véget vessen ennek.

2022. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Nem lenni>lenni akármikor. Ha választható a nem létezés, akkor az. Mindig. 100%.
2022. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Nézd meg a Forrest Gumpot...
2022. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6, Sokszor megnéztem már. Ma is épp, az inspirált.
2022. okt. 26. 16:49
 8/8 Kroms ***** válasza:
89%
Sajnos azt, hogy mi a "hősies", a győztesek fogják eldönteni. Tehát célszerű inkább a túlélésre törekedni, hogy legalább legyen, aki elmondja az igazat. Ha pl. az összes '56-os elítélt meghalt volna annak idején, akkor ma már csak a komcsik által előadott történet létezne.
2022. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!