Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baj velem? Ránéztem egy...

Mi a baj velem? Ránéztem egy emberre és elröhögtem magam a vonaton.

Figyelt kérdés

Nem rajta nevettem hanem azon, hogy egy ilyen négyes ülésben ült 3 nyugdíjas mellett, akik veszekedtek egymással, és láttam, az emberen, hogy legszívesebben leugrana a vonatról.


Aztán elkezdtem magam tovább hergelni, hogy milyen szomorú lehet, mert nem ezért vett külön helyjegyet, hogy legközelebb eszébe fog jutni ez a rossz élmény, és már félve fog felszállni.


Utána meg azon kezdtem el szakadni, hogy valakinek nem volt helyjegye és elküldték.


Az utóbbi időszakom eléggé stresszes és keveset is aludtam legutóbb 4 órát, lehet megőrültem?


2022. okt. 26. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szimplán viccesnek tartottad a szituációt, és elröhögted magad.
2022. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg elég vicces szituáció, de vonaton ennél még cifrábbak is adódnak.
2022. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Veled semmi baj nincs, valószínűleg én is elnevettem volna magam egy ilyen egy ilyen szituációban.
2022. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem már többször is megesett, hogy kiröhögtem a embereket a buszon(nem rosszindulatból,de ahogyan viselkedtek az vicckategória volt). Viszont tény hogy elég kellemetlen tud lenni,én sokszor mindent megpróbálok hogy visszatartsam a nevetést pl összeszorítom a fogam,lehajtom a fejem,nézek fel le,telefont nyomkodom, általában beválik, viszont olyankor már tényleg nagyon várom hogy leszálltak a buszról.
2022. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
*leszálljak
2022. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Amíg meg nem vernek miatta addig nincs gond
2022. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugyan miért vernék meg? Szabad országban élünk,ha valaki röhögni akar, akkor röhögjön, illetve simán le is tudja tagadni ha úgy van,meg azért ahhoz nagyon primitívnek kell lenni hogy valaki nekimenjen a másiknak azért mert röhögni mert.
2022. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem, miért kell mindenről kérdést kiírni. Itt senkinek nincs barátja, akivel a vicces szitukat meg tudja beszélni?
2022. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

#7:

Egy haveromat egyszer egy ilyen szitu miatt csapták képen a buszon, de úgy, hogy orvoshoz kellett mennie, szóval a feltűnő röhögéssel ha hiszed, ha nem, kihívhatod magad ellen a sorsot. Több a primkó, frusztrált vadállat, főleg Pesten, mint gondolnád, és erre hidd el ilyenkor semmit sem ér a varázsszavad, hogy "de hát jogod van röhögni".

2022. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Hát elhiszem neked 9-es,és igazad van tényleg nagyon sok a frusztrált,idegbeteg ember. Én sem azt mondom, hogy röhögjünk ki mindenkit,de pl ha tényleg olyan szituáció van,ha már nem bírja az ember sehogy se visszatartani és mondjuk lehajtja a fejét és diszkréten elneveti magát, abba szerintem nincs semmi. Velem volt már ilyen,és hálistennek sose bántott senki, pedig fiatal nő vagyok ráadásul Borsodi.
2022. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!