Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok tizenéves miért hiszi azt...

Sok tizenéves miért hiszi azt hogy menő cigánynak lenni meg úgy is viselkedni?

Figyelt kérdés
Úgy köszönnek egymásnak hogy tavesz baktalo, ordibálnak az utcán stb... pedig fehér magyarok, ez miért menő közöttük?
2022. okt. 27. 10:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
19%
Nálatok miért menő rasszistának lenni?
2022. okt. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te csak rossz környéken lakhatsz.
2022. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Ezek mindenhol ott vannak. Nekem pl. már az anyám apám is cigány, pedig jó környéken lakom dik mán he!!!
2022. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
93%

Nagyon érdekes, hogy ezt a kérdést megtaláltam. Ma regeltem puszta kíváncsiságból TikTokra és kapásból ilyen rajoskodó, salombaktalós videókat dobott fel.

Most akkor a tíz év körüli fiataloknál, akiknél még csak most alakul ki vagy ki se alakul a kritikai gondolkodásmód és értékrend, az első amit a Tiktokon kap az a cigány szubkultúra? (nem rasszizmusból hiszen vannak értelmiségi cigányok is, de ettől még ne tagadjuk el a valóságot).


Azt furcsállom, hogy erről miért nincs még felmérés; pedig már apuka ismerősöm is mesélte, hogy nem értette sokáig miért kezd el a kisfia cigány szubkultúrára jellemző viselkedési patterneket felvenni, hiszen nem olyan közösségben mozog. A TikTok volt a hunyó.


Szóval ez ennyire általános jelenséggé vált volna?

2022. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szeretem, mikor az emberek a TikTok-ra fognak mindent. :)

Már A nézését, meg a járását idejében is ez ment, pedig az 2015-ben volt. 7 éve...

2022. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!