Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljam meg beosztani...

Hogyan tanuljam meg beosztani az időmet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elfolyik a mindennapi élet, és képtelen vagyok hasznosan tölteni. Munkában a munkaidő és a határidők adnak egy keretet, szóval ott nincs ekkora gond (bár mindig is utolsópillanatos típus voltam, suliban is anno), de otthon egyszerűen minden szétcsúszik.


Valamire adok magamnak egy órát, pislogok kettőt, eltelik két óra. Reggel felkelésnél összebújok a macskával, hogy húsz perc, egy óra múlva se kelek fel. Munkába készülődésnél ránézek az órára, hogy oké, van még negyed óra üresjáratom, mielőtt készülni kell, addig megnézem a közösségi oldalakat, tuti húsz perc késés lesz belőle...

Képtelen vagyok megfelelően koordinálni az időmet. Már azt csinálom sokszor, hogy ébresztőket állítok be, de így se. Betervezek egy rakat dolgot aznapra, és délután kettőkor realizálom, hogy bele se kezdtem semmibe.


Mit tudnék magammal kezdeni, hogy ne legyek ennyire koordinálatlan?


2022. okt. 27. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is

Reggel kelj ki rögtön az ágyból erre már én is rájöttem

Mert ha nem kelek ki akkor maradok tuti sokáig és nyomkodom a telómat


“”Munkába készülődésnél ránézek az órára, hogy oké, van még negyed óra üresjáratom, mielőtt készülni kell, addig megnézem a közösségi oldalakat, tuti húsz perc késés lesz belőle...””

Ébresztő!

Nem gáz, én is mindig állítok 2-t

Egy mikor készülnöm kell 2. Mikor 2 perc és indulnom kell

Sosem kések el

És ha esetleg valami házimunkában vagyok éppen csörög az első ébresztő tudom hogy készülnöm kell


Ha valamit tervezel otthon is pl kitakaritod a konyhát.. ne halogasd

Állj neki!

2022. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2022. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ajánlást!
2022. okt. 28. 00:33
 4/4 anonim válasza:
Nekem mamàm mindig azt mondta hogy "csak neki kell álni és gyorsan megvan" bár nekem sem megy mindig
2022. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!