Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, ha gúnyosan...

Miért baj az, ha gúnyosan fikázok másokat, amikor kipróbálják magukat valamiben, amiben nyilvánvaló, hogy bénák? Ők égetik magukat.

Figyelt kérdés
Gyakran megkapom, hogy miért fikázok másokat, amiért megpróbálnak valamit, amiben ők nem jók. Ha van önismeretem és tudom, hogy nem lennék jó valamiben, bele se vágok. Szerintem nagyon égő és szégyenteljes az,ha valaki belevág egy hobbiba, amiben teljesen béna és csak égeti magát. Látszik, hogy nincs tisztában a képességeivel. Szerintem sokkal beljebb vagyok, ha nem próbálom ki magam semmiben, hanem az önismeret nélkülieket fikázom. Szégyenteljes egy dolog, és azt jelzi, hogy az egójuk elszáll

2022. okt. 29. 21:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a te egód szállt el.
2022. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem próbálja ki magát, nem tudhatja, hogy rossz-e benne. Amúgy nem kicsit kamuszagú a kérdés.
2022. okt. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért baj, mert tolerálni, tisztelni, segíteni kell a másik embert és nem elvenni a maradék önbecsülését is.


Szuper, hogy te szuper vagy valamiben, de ez nem jogosít fel téged arra, hogy megbántsd a másik ember lelkivilágát!

2022. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább te égeted magad....
2022. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te egy igazi sikertelen balf#sz vagy. Ők meg nem.
2022. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában te égeted magad azzal, hogy egy ilyen kicsinyes, felszínes, bunkó, sikertelen b*lfasz vagy, akinek egyetlen öröme hogy mások balszerencséjén vigad.
2022. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked mégis mi károd származik abból, ha valaki olyat csinál, amiben nem jó?


Meg Te miből gondolod, hogy jobban tudod másnál, miben jó?


Az a baj, hogy megszólalsz, és okozhatnál örömet az embereknek, mondhatnál okosat, ehelyett csak rombolsz feleslegesen, hogy a saját egódat hízlald. Mert egyszerűen nem tudod feldolgozni, hogy más csináljon valamit anélkül, hogy más véleményével foglalkozzon.

2022. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

"Az a baj, hogy megszólalsz, és okozhatnál örömet az embereknek, mondhatnál okosat, ehelyett csak rombolsz feleslegesen, hogy a saját egódat hízlald."


Egyetértek.


De rombolni könnyebb, mint építeni...

2022. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Psycho ***** válasza:
97%

Kedves kérdező! Amikor Te kipróbáltad magad legelőször abban, amiben ma jó vagy, akkor rögtön jó voltál benne mert istenadta tehetséged volt, vagy bukdácsoltál, mire eljutottál oda, ahol most vagy?


Ha rögtön ment szuperül minden, akkor valami elképesztő nagy csoda vagy, és irigyellek.

Valamiért vannak kétségeim...


Ha viszont nem ment rögtön minden, akkor pedig indulj ki magadból.

Esetleg képzeld el, hogy érezted volna magad, hogyha anno egy számodra nagyon szimpi, érdekes tevékenység legelső kipróbálásakor valaki az arcodba fikázta volna, hogy mekkora szégyenteljes és égő, hogy ezzel szerencsétlenkedsz.

Hogy érezted volna magad?

2022. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Na, igen!


Az a baj, hogy az emberek olyasmit tesznek, amit valszeg magukkal szemben nem díjaznának és mégis megteszik!


Milyen csodálatos hely lehetne ez a világ, ha mindenki olyan jól viselkedne a másik emberrel, ahogyan azt ő is elvárná saját magával szemben!!

2022. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!