Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ilyen vagyok mégis miért...

Ha ilyen vagyok mégis miért rosszalnak rám egyesek?

Figyelt kérdés

nekem egy nő meghódítása addig fontos amig meg nem kapom (nem csak szexuálisan), ha kapcsolatot kezdek vele egy pár hónap után kezd számomra az egész kapcsolat terhessé, unalmassá válni így kilépek belőle. mióta felismertem ezt magamban nem keresek komoly kapcsolatot, meg ha ismerkedek is, senkinek nem is igérek. így általában futó kapcsolataim, szexkapcsolataim vannak.


viszont ha őszintén beszélek valakivel erről akkor meg jön a szemforgatás, beszólogatás, hogy szemét vagyok aki csak kihasználja a nőket szülők rokonok részéről meg az hogy nemigaz hogy nem akarok megállapodni, megházasodni, gyereket vállalni.


2022. okt. 30. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
En is ilyen vagyok csak nőben :D azért neheztelnek Rád ,mert ők nem akarják ezt elhinni! Addig jó neked egy kapcsolatban amíg tart a "varazs' ,amikor már kezd elmúlni,akkor vágysz ugyanerre az érzésre!
2022. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
26%
Mert a szexkapcsolatban, amiben csak szex van, vagy főleg szex, az valóban sokszor kihasználása a másiknak. De az oké, ha valaki nem akar házasodni és főleg gyereket, mert nem kötelező. De ettől még az tény, hogy a szexkapcsolat az leginkább egymás kihasználása a legtöbb esetben. Így nagyrészt megértem azokat, akik ezt rosszallják és nehezen hiszik el, már bocsi.
2022. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Megmondták már a rokonaid, mert kihasználod a nőket. Élvezed a lelküket, aztán ami meg megmarad a végén eldobod, mint valami lerágott csontot, és keresel friss husit. Az ilyenek, mint te, meg a hozzád hasonló nők, abban a tévedésben élnek, hogy a lelkük nem fogy el, majd mennek a következő pasashoz, és akkor mehet elölről az egész. Csak az már nem lesz ugyanolyan.
2022. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!