Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen megdöbbentő az...

Miért ilyen megdöbbentő az ország szellemi állapota?

Figyelt kérdés

Van ennek a szegény eltűnt nyomda igazgatónak az ügye, akinek a Lágymányosi hídnál veszett nyoma. A teljesség igénye nélkül a kommentek egy része az erről szóló egyik cikk alól:


"- Újbudai Bermuda-háromszög?" (Halál komolyan kérdi, nem tréfál.)


"- Egyszerű pedig:;vagy elütöttèk a hídon,gondolom gyalogosan a sötètben nem Ellenkező irányban gyalogolt ,vagy eltüntettèk a nyomokat,vagy lerepült a hídról...Másik opció,betuszkolták a kocsiba...ennyi...Egyszerű a kèplet..

Mikor felgyalogolt a hídra,az utána èrkező kocsik rendszámát ,típusát megnèzni.."


"- Most nem tudom de egy felső vezető egy nyomdában. Nem lehetséges hogy tudott valami szállítmányról amiről nem kellett volna tudnia? Energia válság, gazdasági válság, kellett lóvét nyomtatni? Lehet túl sok filmet néztem? 😒 Drukkolok hogy meglegyen!" (Egy egyszerű írószernyomda igazgatója az illető.)


"- tanuvédelm program? Lehet, hogy valami olyat, tudott, látott, mi miatt el kellett tüntetni." (Itt kialakul kis vita a tanuvédelemről, ami egyébként Magyarországon megközelítőleg sem olyan, mint az angolszász jogrendben. Jön egy nagyon okos, hogy neki van tanuvédelmis ismerőse, amit nyilván el is árul neki. A másik okos szerint a családot nem veszik tanuvédelem alá, mert "Eljárhat a szájuk.".)


"- Csak az lehet, hogy lelépett vagy megölték!" (Igen, teljesen kizárt, hogy bármi más történt volna vele.)


"- Lehet, hogy a cégére fájt valakinek a foga? Ő meg nem adta és elintézték." (Az eltűnt személy alkalmazott, nem tulajdonos.)


"- Kérdezzenek olyan médium szakembert, aki érzi, látja mi történt, hol van..." (Ez is teljesen komolyan írja ezt.)


Itt azt hiszem be is fejezem az idézést, mert ez a mélypont. El vagyok keseredve ennek az országnak a szellemi állapotán. :( Láthatólag az emberek nagyrésze teljesen idióta.


2022. okt. 30. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Túl sok amerikai filmet néznek az emberek.
2022. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Jót tett ez a 12 év. Persze egyébként sem volt rózsás a helyzet.
2022. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idézett dolgoknál vannak még sokkal elkeserítőbb dolgok, ez szinte a jéghegye csúcsa.
2022. okt. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem az ország szellemi állapotával, hanem az országban lakók EGY RÉSZÉNEK a szellemi állapotával van baj. Ugyanis nem mindenki gondolkodik úgy, ahogyan írtad. A fő baj, hogy ezeknek az embereknek is van szavazati joguk.
2022. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Meg lett mondva: Mo. előre megy, nem hátra. Azaz: mindenki mindent rosszul gondol-értelmez, nem is úgy van, ahogyan van. Ebből a megfontolásból a bemutatott kommenteknek van igazuk, ez lett ma már az elfogadott nézet.
2022. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

A te szellemi állapotod sem lehet valami fényes,idézel pár kommentet a cikkből,fönt meg az ország szellemi állapotáról beszélsz.És itt azért lehetnek félreértések is,pld.az Újbudai Bermuda-háromszögről honnan tudod biztosan,hogy nem trollkodik,csak mert nem rakott oda "smiley"-t?

Persze,van sok marhaság a kommentekben,ez tény.

2022. okt. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

“Újbudai Bermuda-háromszögről honnan tudod biztosan,hogy nem trollkodik”


Mondjuk odaírta a kérdező zárójelben, hogy komolyan gondolta a szerző. Olvastam én is a kommentjeit, tényleg komolyan gondolta.

2022. okt. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
6, Elárulok egy titkot neked! Az interneten ugyanazok az emberek vannak "jelen", mint a való életben. Tehát a kommentek mögött egy valós személy van, nem egy buta bot. Ez meg azt jelenti, hogy ha a kommentelők nyolcvan százaléka hülyeségeket ír, akkor az nagyjából a teljes társadalomra vetíthető arány, még ha nem is reprezentatív a mérés.
2022. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

7-es

Igen,én is láttam,hogy a kérdező odaírta zárójelben.De ezek szerint nem érted a kérdésem lényegét(vagy csak nem akarod)

2022. nov. 1. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es, úgy tűnik te nem érted, látható a szövegkörnyezetből és a többi kommentjéből, hogy nem trollkodik. Örülök, hogy segíthettem újfent egy embertársamnak, aki félinformációk birtokában írt véleményt.
2022. nov. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!