Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó a kukázóknak az a sok...

Mire jó a kukázóknak az a sok cigicsikk?

Figyelt kérdés

Látom a ház előtt napi szinten, ahogy több turnusban jönnek és kukáznak. Ne kérdezzétek miért nincsenek elzárva a kukák, jó kérdés.


Azt vettem észre, hogy semmit sem szednek ki a szemétből, de a csikkeket igen. Azzal mégis mit kezdenek? Nincs is benne semmi, csak egy cigivég.



2022. nov. 1. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én láttam 25 éves srácokat ahogy kisodorták a szűrő előtt a maradék dohányt és 1 cigibe betöltve elszívták, gondolom ugyan az, de rohadt undorító!
2022. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
15 évest akartam írni!
2022. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Kiszedik a csikkből a benne maradt dohányt és besodorják cigi papírba és elszívják.Marha egészséges és jó illatú gondolhatod
2022. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most tényleg az ilyen 1mm-es dohánydarabokat kapargatják ki? Remek időtöltés.
2022. nov. 1. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiszedik belőle a dohányt és elszívják. Valamelyik csöves nem is veszi ki, csak simán meggyújtja és elszívja. Szerintem is rohadt undorító, hányni tudnék amikor a csövesek a csikktartóból szedik ki a még használható csikkeket.
2022. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
😂 Kivancsi vagyok (marmint persze csak elmeletben erdekel nyilvan), hogy valojaban az IQOS heets maradvanyok tenyleg nem szivhatoak el, vagy megis. Szerintem a csovik siman rarepulnek azokra is.
2022. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 K.O. ***** válasza:
100%

12:41

ja lehet azt se tudjak mi az, azt hiszik full cigi, mekkorat talaltak:D

amugy a buszmegallokba tuti sok van nagy, ott sokan elnyomjak mert jon a busz:D

2022. nov. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!