Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta gyakorizol?

Mióta gyakorizol?

Figyelt kérdés

Milyen időközönként jársz fel és miért?


Mit szeretsz és mit nem a gyakorin?


Mi a korod és a nemed?



2022. nov. 2. 08:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Az első válaszom 2010 nyáron volt. Kb azóta.

1-2 naponta fel szoktam nézni, elég jó képet lehet kapni, hogy mik foglalkoztatják az embereket (a trollokat leszámítva persze), és lehet jókat nevetni pár válaszon.

43/F

2022. nov. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Kb. 5 éve. Többé-kevésbé minden nap felnézek. Engem megdöbbent az a tömény rosszindulat és arrogancia, ami sz emberekből árad. Néha az az érzésem, hogy mazochista vagyok, amiért ide járok. Többször is előfordult, hogy priviben minden r***bancnak elmondtak. A moderátorok törölték a kommentemet, amiben egy kifejezést germanizmusnak neveztem (nyelvtani kérdés volt). Nem tudom, mi lehetett ebben sértő vagy trágár? Már többször is elhatároztam, hogy nem foglalkozom ezzel, de sajnos a kíváncsiság egyelőre erősebb 😁
2022. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
*N
2022. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Kb. 1 hónapja. Szeretném megérteni az embereket. De nem tudják az érzéseiket elmondani. Nem is tudják, hogy egyáltalán milyen érzések léteznek Szoronganak, önbizalomhiányosak, konfliktuskerülők, ebben a katerógiában is, és legfőkébb a családi kapcsolatokban. Azt hiszik, hogy valaki idegen egy mondattal megoldja az életüket. Gyorséttermi életet élnek, ne kelljen megdolgozni a problémát, a traumákat, hogyan oldják meg a problémájukat valakivel, de jajj, nehogy beszélni kelljen az illetővel.

Pszichológiai értelemben érdekel az oldal. Valóban óriási gondokkal küzd a társadalom 80-90%-a. A megoldás az orruk előtt van, de nem látják. Én sem láttam sokáig. De mióta látom, örülök neki, ha másnak is segíthetek.

2022. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
3-éve igaz, 3-havonta kirúgnak .
2022. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
12 éve, ez már a 3. regisztrációm.
2022. nov. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom pontosan, valamikor 2005-2010 között. Azt mesélték haverok, hogy a szerelem, szex rovatban olyan ökörségek vnanak, mint anno azon a 2 oldalon, ahol kinyílt a Bravo.
2022. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
13 éves korom óta. Most 21 vagyok. De hullámokban járok ide.
2022. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
2009.
2022. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
11 éve vicces volt régebben folyamatosan valami olyat akartam írni , hogy menőnek tűnjek , meg a szűzességemről dumáltam sokatxD
2022. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!