Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a rollereket...

Miért kell a rollereket beledobni a patakba?

Figyelt kérdés

Most lett nemrég a városunkban lehetőség arra, hogy rollerral is közlekedhessen bárki (talán Lime), viszont mióta bevetették, nagyon sok ember folyamatosan dobálja őket be a patakba, a kukába, a bokorba, a fára, vagy csak szimplán megrongálja.


Mivel van egy csoportja a városnak, pár ember már feltette a ugyanezt a kérdést, és sokan legitimizálták azt, hogy pl a kukába van dobva 1-1 roller, mert hát ott volt a járdán.


Kérdem én, nem egyszerűbb kikerülni ha épp útban van? Vagy esetleg nem ugyanannyi erőfeszítés lerakni a járdáról mondjuk a fűre?


Én nem járok nagyon sehova ha igen akkor olyan távra, hogy autóval kell menni, de ha úgy lenne és nem lenne semmilyen más lehetőség, simán használnám a rollereket is, aztán ha végeztem akkor az út szélére raknám, vagy a fűre, szerintem egy tök jó kezdeményezés.


Egyáltalán nem értem meg miért kell másnak a tulajdonát megrongálni, és hogyan lehet mindezt leokézni annyival, hogy hát a járdán volt.


2022. nov. 3. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hülyeség.


De semmi nem indokolja, hogy a járda közepén álljanak, foglalják az amúgy is kevés helyet. Az a nem ok, hogy egy cég pénzt keres ezzel, aki viszont nem használja, szív, mert már nem csak a zebrán kell az autók elől ugrálnia, hanem a mozgó és álló rollereket kerülnie a járdán.

2022. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
15 perce léptem ki a csoportból (gondolom az Ezt Láttam Veszprémben-ről van szó), mert már 10 posztból 8 a rollerekről szólt, minden nap, erre feljövök ide és ez az első kérdés amit látok. Nem vagytok képesek leakadni a témáról, az isten szerelmére? Nem elég hogy a csoportban 50x ki van beszélve? Vannak degeneráltak akik rongálnak, mert szerintük vicces, vagy stressz levezetés, ez mindig is így volt és amíg létezik az emberiség, így is lesz. Kész.
2022. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Volt már szó "rollerparkolók" létesítéséről, ami annyit tesz, hogy csakis ott nyithatod ki/zárhatod le a bérrollert, csak az a gond, hogy nem nagyon létesülnek.
2022. nov. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a Veszprémi csoportban láttam, az ország másik vége, de akkor ezek szerint nem a helyiek a hülyék:D
2022. nov. 3. 14:30
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 Akkor elnézést kérek. Egyébiránt nem csak az általános igazság, hogy gyökerek voltak, vannak, és lesznek is, hanem az is, hogy mindenhol vannak :D Sajnos. Miattuk nincs esnek el a normális emberek sok jó dologtól (a rollerek rongálását is ki tudja meddig tűrik, mielőtt megszüntetik).
2022. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

*Miattuk esnek el

egyszer megtanulok írni is

2022. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan utaljak... Folyton az utban hagyjak oket. Meg mennek vele mindenhol, mindenfele kreszt nem is ismerve akar reszeg en is
2022. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha az ország másik vége, az gondolom Miskolc, ott van még patak, vagy Nyíregyháza, de ott már nyáron is voltak :D

érdekes hogy a keleti régióban már szinte mindenhol van, Debrecenben nyoma sincs, de talán jobb is, úgyis drága, és csak útban vannak, mert sokan képtelenek normálisan letenni :D

2022. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ott töltik fel.
2022. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!