Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak szoros kapcsolataitok...

Vannak szoros kapcsolataitok az életben? Illetve mit jelent nektek az, hogy szoros?

Figyelt kérdés

Mondjuk hogy együtt laktok valakivel? Családban, kapcsolatban éltek? Valakivel minden nap beszéltek telefonon? Munkahelyen sok mondatot váltotok? Van egy kör, ahová eljártok, hobbi, önkéntesség, vallási közösség?

Akinek nincsenek szoros kapcsolatai, saját döntés, vagy kényszerűség? Mennyire van lecsupaszítva a kapcsolati háló?


2022. nov. 5. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
3 ilyen ember van az életemben. Nem beszélünk napi szinten, de bármikor számíthatunk egymásra, megbízunk egymásban (szükség esetén bármikor kölcsön adnék neki pénzt és ő is nekem), megosztom vele a magánéleti problémáimat, tiszteljuk egymás világnézetét.
2022. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
Van feleségem, akivel együtt élek. Vannak barátaim (valódi barátok, akik mindig ott vannak, ha szükség van rájuk), velük is gyakran találkozom, vannak gyermekeim, unokám, akiket, ha csak tehetjük, hetente látok.
2022. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy csináljátok, hogy vannak olyan emberek, akikre számíthattok? Pénzt kölcsönöznének, pénzt kölcsönöznétek. Nekem nincsenek ilyenek. Ha mondjuk beteg lennék, vagy ... nem tudom, légyszi vidd vissza a könyvtárba a könyvemet, mert én nem tudom, vagy fessük ki együtt a lakásom stb., senki nincs, aki ilyeneket megtenne nekem. Senki nem is jutna eszembe, kivel vagyok olyan kapcsolatban, hogy meg merném vagy akarnám kérni. Alaposabban meggondolva, engem se kérne meg senki.
2022. nov. 5. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Szüleimmel élek, egyedül velük van szoros kapcsolatom, pedig vannak közeli barátaim is. Csak sajnos rájuk már nem mindig lehet számítani: vagy elhidegült a barátság, vagy szimplán csak lejjebb csúsztam a fontossági listán. Párkapcsolatom még nem volt :(

Lenne ilyenre igényem, viszont ezzel szemben valahogy még sincs kellő időm, energiám online új emberekkel ismerkedni. Tudom, hogy van offline világ is, csak ott meg valahogy mindenkinek megvan a maga kis köre, társasága.

2022. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!