Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az furcsa vagy...

Szerintetek az furcsa vagy elítélendő, ha egy nő vesz magának egy doboz sört pl. egy trafikban?

Figyelt kérdés

Ma ilyen történt velem, vettem egy doboz sört és az eladónőn

azt láttam hogy furcsán néz rám, mintha talán elítélt volna érte. Néhány hónapja egy másik trafikba mentem szintén egy doboz sörért, akkor is hasonlót tapasztaltam.

Van itt esetleg olyan, aki trafikban dolgozik? Milyen benyomásotok van eladóként arról, aki nőként, egyedül a boltba érkezve vesz egyetlen doboz sört?

Csak mert nekem semmi extrának nem tűnik, de van aki esetleg valami miatt rosszallóan vélekedik az ilyenekről?

A kérdés valódi, köszi előre is a válaszokat.



2022. nov. 6. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Alkesz vagy csaje?
2022. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak beképzelted. Tuti előre szégyellted, hogy sört veszel és egyből ezt olvastad le alaptalanul az arcukról.
2022. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Zugivó a csaj. Mindennap betol egy rakétát munka előtt, majd munka közben is szlopálja ásványvizes üvegből az alkoholt.
2022. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem elitélendő semmiképp.

Ha kilép az utcára és felpattintja, na az kicsit furcsa, főleg ha 0,5 ös. Ha 0,33 az egy csajnál azért jobban mutat, mint a félliteres utcai "szürés"

2022. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor nem számít cikinek? Én egyáltalán nem szégyelltem, csak láttam hogy a köszönés után átváltott komorra arca.

Elsőnek: gondolom ahhoz azért gyakrabban kéne innom a kb. kéthavonta egy doboz sörnél, nem? :)

2022. nov. 6. 22:28
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem elítélendő.
2022. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy doboz cigi sokkal ártalmasabb mint egy sör szóval ezért is hülyeség
2022. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem furcsállom, biztos lennék benne, hogy a kiskorú gyerekének veszi a nő
2022. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
3as, köszönjük neked is a tartalmas és megfontolt kijelentést, sugárzik belőle hogy értelmesen felfogtad a kérdést... :D
2022. nov. 6. 22:33
 10/17 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat!
2022. nov. 6. 22:35
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!