Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan állítsam le magam?...

Hogyan állítsam le magam? (féltékenység) Valaki hasonló ügyben? L

Figyelt kérdés

Ha a páromat/kiszemeltemet környékezi meg egy fiatal gyönyörű lány, kezelhetetlenné válok. Mármint egy ideig nem látható a viselkedésemen, hogy robbanni készülök, de ha újra és újra nyomogatják azt a “gombot” bennem, akkor olyat csinálnék, amit megbánnék. Volt már ilyen...


Pláne azóta, mióta megcsaltak. Mostanában egy várva várt randimat is lemondták, mert talált nálam jobbat, úgyhogy...:D gondolom nehéz engem szeretni. Megértem.


Az évek alatt semmit nem javultam, sőt egyre csak jobban kifejezem a haragomat még akkor is, ha az az xy lány nem ártott senkinek. Kicsit bűntudatom is van, hogy mostanában nem voltam hozzá kedves. (Mármint, akiről most szó van. Nem ő volt az egyetlen “riválisom”) Mindig láthatóan jobban kedvelik a férfiak ezeknek a lányoknak a társaságát és próbálok úgy viselkedni, ahogyan ők.

Egyszerűen csak sokkal érdekesebb(ek) tőlem, kezdeményezőbbek, tehetségesebbek és ezt nehezen viselem el. Tisztában vagyok az értékeimmel, de mindig azt érzem, hogy azok a dolgok soha nem lesznek elegendőek. Nem nekem, hanem annak a férfinak, akit majd szeretni fogok.


Van pszichológiai tanácsadóm, havonta szoktam vele dolgokról beszélgetni, de csak egy bizonyos szintig segítenek a tanácsai.

Ti mit, hogyan csinálnátok a dolgokat?



2022. nov. 8. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nem ugyanaz a kategória, hogy a páromat, vagy csak a "kiszemeltemet" környékezi valaki. Valakit ha kiszemelsz, nem biztos, hogy ő is kiszemel, így ebben az esetben nem jogos, hogy "akkor olyat csinálnék, amit megbánnék. Volt már ilyen..."

A pároddal meg ne legyél együtt, ha megbízhatatlan, ha meg megbízható, akkor ne kergesd az őrületbe!

Egyébként a pszichológus a te utad, jó, hogy elindultál rajta!

2022. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Olyanokat szemelsz ki akiknek nem vagy megfelelő " lejjebb " kell adni a lécet és mindjárt más.

Tehát ne egy plazaphicsa kelljen hanem egy normális intelligens, talpra esett nő, problem solved

2022. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem a féltékenységet. Nem alázom magam, aki menni akar, menjen!
2022. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nő a Kérdező, az első mondatából kiderül!

"Ha a páromat/kiszemeltemet környékezi meg egy fiatal gyönyörű lány,..."

2022. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pádon nem figyeltem, de ettől függetlenül ugyanez igaz fordítva is. De akkor ne a macsó,.fix fax pasik kelljenek hanem az intelligens talpra esett férfiak
2022. nov. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aki most tetszik, ő kifejezetten csendes ember. A stílusunk is hasonló.
2022. nov. 8. 17:09
 7/12 Noren1989 ***** válasza:

Valószínűsítem, h a metakommunikàciód nem valami fényes.


Ismerkedésnél érdeklődnek kellőképp a fricik?

2022. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne őrjíts meg Kérdező!

Hogy képzeled, hogy valaki megtetszik neked és utána tulajdonodként tekintesz rá, holott neki lehet, hogy nem is kellesz?

Gondold már át ezt, mert ez tényleg elmebaj!

2022. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

A leírtakból mindenképp veled van a baj bájos kérdező!

Gondolom képről megtetszik és rátelepszel mint a légy a.💩ra persze hogy menekülnek előled.

2022. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Születnek ilyen nőkről filmek, akik nem képesek tudomásul venni, hogy a pasinak nem kellenek. Ennek ellenére üldözik a szerelmükkel, egy párnak képzelik magukat, minden esetben megtámadják és az életére törnek a pasi igazi párjának. Ezek szerint tényleg van ilyen!
2022. nov. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!