Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kelek fel arra a vonaton...

Miért kelek fel arra a vonaton, hogy megriadok valamitől?

Figyelt kérdés

Elég sokat utazok naponta vonattal, belefér egyszer 1-2 szundi is. Vagyis, beleférne, ha nem arra kelnek fel folyton, hogy megriadok valamitől és ösztönösen elkezdem rángatni a kezem vagy a fejem, pont mint amikor megíjesztenek valakit.

Ez miért van?

Néha elég kínos tud lenni...



2022. nov. 9. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj ezt nem tudom, de engem már zsebeltek ki vonaton mert bealudtam, szóval a helyedben nem aludnék el egy percre sem.
2022. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mert az emberben mikor el bóbiskol azért benne marad hogy utazik, és le is kell szállni és álltalában erre riad fel az ember mert a tudatta ébren tartaná de a fáradtság elnyomja és ezek ütköznek na akkor riad meg az ember .
2022. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Viszi a tárcád a tesa.
2022. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Álomból keltél fel, vagy megérezted valamit? Pl mintha valaki meglokte.
2022. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Már csak azért sem ajánlatos elaludni, mert könnyen lehet, hogy arra fogsz ébredni, hogy már egy más nyelven beszélő kalauz kéri a jegyedet, vagy az útleveled/személyid kérik a határon.
2022. nov. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy én a buszon alszom mindig, és hiába nem akarok aludni, a 14 óra fizika/idegi meló után bizony akaratom ellenére elalszok, hiába állítok ébresztőket. Sőt, képes vagyok vissza aludni az utolsó megálló előtt is, nem bírom (szószerint, fizikális értelemben) nyitva tartani a szemeim.


Szerintem is az van, hogy tudod, hogy le kell majd szállni, nem otthon alszol, a szervezeted éber valamilyen szinten, és felriaszt.

2022. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Külföldre nem utazok, kizsebelni nem tudnak mert nincs mit 😆

Egyébként ha jól emlékszem nem ez volt a kérdés, de köszönöm a pár témához fűződő választ.

2022. nov. 9. 10:21
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os
2022. nov. 9. 10:23
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, szopjon le aki lepontozott.
2022. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

"kizsebelni nem tudnak mert nincs mit"


De azért erről meg is kell győződnie ám. Nem ránézésre dolgozik a zsebtolvaj.

2022. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!