Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb balhé,...

Mi volt a legnagyobb balhé, amibe valaha keveredtél fiatal/gyerekkorodban?

Figyelt kérdés

2022. nov. 10. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
8%

Fater benne volt a 90-s évek zavaros dolgaiban.

Újgazdag családban nőttem fel, ezt a korszakot lovagolta meg a családunk.

Aki nem élt ekkor vagy nem látta ezt a tv-ből, nehéz lenne elmagyarázni.

Amikor az alföldi tanyavilágban a vaksötétben 20 kamion lámpát lekapcsolva megy, elől hátul felvezető kocsival amit az akkori sünök adtak, mert ugye nekik is kellett ebből valami, mindet gyerekként látni háááááát nem semmi látvány volt.

Apum meghalt én meg külföldön voltam egy rehabilitációs intézetben majdnem 5 évet hogy elmélkedjek kicsit.

2022. nov. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Történtek dolgok, de nem ártottam senkinek, mégis elvitt a rendőrség az iskolából "bilincsben". Nyilván nem tették rám, de mondták, hogy kötelező mennem vagy bilincsben visznek.
2022. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrségi kocsiban én is ültem kicsi gyerekként, jó érzés volt, kedvesek voltak hozzám. Mint a filmekben! :)


A szadista apám miatt, tőle vittek el anyámhoz.

2022. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen a haverom lenyúlta az alkesz apja kocsiját, és körbe furikáztuk a lakótelepet, cigiztünk, szólt a zene... jó, hogy nem halt meg senki!


17 évesen másik haverom ralliversenyzett, MÉH telepen vett két roncsautót, az egyikre rátettük este az apja kocsijának rendszámát, és elmentünk szánkózni, azaz vaksötétben a kocsival, kötéllel húztuk a szánkót... szintén jó, hogy nem haltunk meg! A kocsi lecsúszott az útról, nem bírtuk kiszedni az árokból, így rendszám le, és hazagyalogoltunk... reggel 8-kor már csöngettek a rendőrök :)


Jók voltak a "90-es évek, órülök, hogy nem ma vagyok gyerek, ahol az a legnagyobb dolog, hogy milyen Elf bárt szív egy középsulis...

2022. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!