Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy nagyon...

Mit csináljak, hogy nagyon okos, intelligens emberekkel beszélgethessek?

Figyelt kérdés

Sok a buta ember. Sokan az agyukat is alig használják. Pedig nem kisebb a fejük, mint másnak. Elvileg nekik is van rendes agyuk.

Vagy nem tudnak semmit, és most hétköznapi információkról van szó, amit már általánosban illik tudni.

Vagy mindent csak 5 masodpercre jegyeznek meg. Utana mintha soha nem is hallották volna. Vagy iszonyatosan befolyásolhatók. Sem a szemüknek, sem másnak, csak a nagyobb hangúnak hisznek. Illetve úgy is latnak mindent. Nem az eredményeket és tenyeket nézik, hanem valami csordaszellem húzóhatását.


Szeretnék 140, vagy afölötti IQ-jú, okos emberekkel beszélgetni.

Nagyon nehéz a sok hülyével. És mindenki ilyen hülye, sokszor még a ledoktoráltak is.


2022. nov. 11. 07:48
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
A realitás helyett folyton csak az érzésekben, ösztönökben élnek, szinte tudatlanul, a tömeget követve.
2022. nov. 11. 07:54
 2/29 anonim ***** válasza:
29%
Mondd.
2022. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Mondtam. Csak válasz kell.


Neked hanyas az IQ-d?

2022. nov. 11. 08:00
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
A többség valóban eléggé ösztönlény NPC. De azért találni gyöngyszemeket az iszapban, és körül tudod magad venni minőségi társasággal. Itt persze nem sznobokra gondolok, én akadémikus és cégvezető vagyok, és a legtöbb barátom és kollégám hihetetlenül éles eszű, de jól szórakozunk, húzzuk és a realitás talaján tartjuk egymást.
2022. nov. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%

Ja, és az IQ fetisizálásod elég gyerekesen hangzik. Sok MENSA tagot ismerek, akiknek a gyakorlati, alkalmazható agykapacitása annyi mint egy marék molylepkének. Az IQ-nak elég sok kompetenciával kell társulnia, hogy valaki talpraesett, érdekes, éles eszű karakter legyen.


#4 voltam.

2022. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Gyere doktorira. Van egy-két fasz, de legalább a téma érdekes és kimeríthetetlen. 😊
2022. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
68%

"Sok a buta ember."

. Igen, ebben a kérdésed is megerőített...

2022. nov. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
69%
Attól hogy magas az IQja valakinek nem lesz jó ember.
2022. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Gyárban dolgozok. Ami nem baj. Csak rengeteg ember nem gondolkodik. Sajnos ez nagyon gyakori, nem is lehet vagy kell ezen változtatni. Csak én kivel beszélgessek akkor.
2022. nov. 11. 08:27
 10/29 anonim ***** válasza:
60%
Iratkozz be egyetemre, utána meg doktori képzésre, ott vannak a magas IQ-jú emberek. Utcáról nem fogsz olyat találni, akinek pont te megtetszel, hogy társalogjon. Jelen állapotodban mit tudsz nyújtani egy nagyon intelligensnek, hogy egy másik nagyon intelligens helyett inkább rád szánja az idejét?
2022. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!