Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőnek miért jó az ha nagy...

Egy nőnek miért jó az ha nagy mellei vannak?

Figyelt kérdés
Nem tud tőlük rendesen hason aludni az ember, hátfájást okozhat, és futás közben is zavaró lehet. Konkrétan egy akadály. Egy A/B kosaras mell bőven elég lenne minden nőnek. El se merem képzelni hogy milyen átok lehet D kosártól is nagyobb mellekkel élni. Oké hogy a férfiaknak vonzó, de ez is inkább hátrány sok esetben. Egy férfi csak két mellet lát sokszor a nőben, és csak tárgyiasítva lesznek emiatt.

2022. nov. 11. 22:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
76%
Ki mondta, hogy jó? Nekem B-s, és azt is nagyynaak érzem.
2022. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 anonim ***** válasza:
37%

*nagynak

Bocsánat, a telefon néha alkot...

2022. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
24%
A nők többsége tud élni vele, és ki is használja azt. Te nem tudnál az egy dolog. Ahogy tiktokon is látom vagy instan sok nő nagyon büszke rá
2022. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
35%

Olyan kérdés, hogy miért jó szépnek lenni...


Mert vonzza a férfiakat, azon belül a jó férfiakat. Csak úgy, mint a kerek fenék, jó test stb. Nyilván egy mell önmagaban semmit nem jelent, de az összképhez jelentősen hozzáad.


Nyilván van óriasi mêret is, ami mar túl sok, de senki nem arra gondol.

2022. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem tetszenek a nagy melleim. Bár nem zavar a futásnál, se az alvásnál, mert megszoktam. Csak jobban örülnék, ha kisebb melleim lennének.
2022. nov. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
24%

Nagy szilikoncicimvan. 3 orakat kocogok,sprinteket futok. Jartam mma,box,bjj -re rendszeresen. Nagyon kedvesek voltak velem a fiuk.

Semmiben nem akadalyoz,csak dogos.

2022. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:

#4 A szépség teljesen más téma.


Mi az hogy a jó férfiakat? A nagy mell mindenféle férfit vonz, még a kövér, fogatlan, igénytelen részeget is. Egy nagymellű nő sokkal nagyobb eséllyel lesz tárgyiasítva. Nem tudhatja hogy mint embert érdekel valakit, vagy csak a csöcsei miatt kell neki egy menetre.

2022. nov. 11. 22:48
 8/72 anonim ***** válasza:
75%
Imádom, hogy nagy melleim vannak. Férfiakat meg jól lehet kezelni. Kifejezeten tetszik, mikor látom hogy lopva nézegetik, mert engem nem szoktak tárgyiasítani, meg bunkón beszológatni, bámulni. Szexben meg nekem sok élvezetet ad.
2022. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
64%

Én szeretem a nagy melleimet és hason alszom😂c kosár

Sztem hogy olyan jo puha,finom és ahogy előttem is írtak dögös. Nekem olyan ez a kérdés mintha egy nagyfarku pasi panaszkodna a nagy méret nehézségeiről xd AKKOR IS ÓRIÁSI NA!! És ez joo

2022. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
#8 Vonzó látvány a nagy mell, de sokkal nagyobb a füstje mint a lángja. Az elején érdekes, de nagyon hamar elvész a varázsa, és megunja az ember fia.
2022. nov. 11. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!