Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők 90%-a szerelmes saját...

A nők 90%-a szerelmes saját magába?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva én még nem nagyon láttam (talán egyet, kettőt) olyan nőt aki ne fényképezné magát hetente többször. A legtöbb nő akit ismerek minimum több tucat, de inkább több száz fotót tart magáról a telefonjában. Értem hogy tetszenek maguknak, és hogy meg akarják örökíteni, de miért van szükség ahhoz több tucat, vagy többszáz fotóra?

2022. nov. 12. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Soha életemben nem csináltam szelfit. :) (Nem is tervezem, hogy csináljak.) Igaz, én nem a gyakori átlag korosztályához tartozom.
2022. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Ez teljesen igaz, de a nőket se kényszeríti senki hogy üldözzék a dopamint, és töltögesség a pofi, cici, popsi képeket mint ha nem létezne holnap. Ha ennyire fontosnak tartanák a nők a férfiak mentális egészségét, és a méltóságukat akkor azért se töltögetnétek ilyeneket.


Amúgy megsúgom hogy nem is a feltöltött képekről beszélek, hanem konkrétan amiket tároltok magatokról. Ha nem töltesz fel semmit, de van a telefonodon, laptopodon, gépeden, pendriveodon, vagy bánom is én hol 200 kép magadról akkor nem válaszoltad meg a kérdésem szinte egyáltalán.

2022. nov. 12. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A szerelmes eleve nem a sok fotót készít szinonimája. Mellesleg a nők bőven nagyobbik része nem ilyen fotómániás.
2022. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Inkább a férfiak szerelmesek magukba ennyi erővel.😅

Nem találkoztam még olyan férfival aki ne hitt volna ebben valamilyen szinten/formában:

"Az egyetlen baj velem hogy túl jó vagyok, amit mások (a nők) képtelenek értékelni. A szívem olyan tiszta, a személyiségem pedig olyan jó, hogy én lennék a tökéletes társ BÁRKI számára. Annyi belső érték van bennem, hogy a nálam alantasabbak képtelenek ezt egyáltalán felfogni, a rossz tulajdonságaim pedig, hogy túl mélyen tudok szeretni, amit a felszínes ösztönlények nem értékelnek, komoly és visszafogott vagyok, ami szintén nem érték a mai világban, és nem vagyok drogos alkoholista, szóval mindenki unalmasnak tart :(" bla bla. Aztán kinevezik magukat "jófiúnak" és soha a büdös életben bele se gondolnak hogy lehet akár egy tényleges rossz tulajdonságuk is.

Mi ez, ha nem rózsaszín felhő, és őrült szerelem?

A szelfizés semmi ehhez képest a recskához képest.

2022. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem mindig azt jelenti,hogy önimádó ki hogy!!
2022. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem jó szó, hogy szerelmes, de a mai nőknek az insta meg a tinder meg ezek a szarok tényleg egészségtelenül túlfújták az egójukat. Ezt nekik is nehéz szerintem belátni, mert ez senkinek nem egy túl jó dolog.
2022. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!