Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent halogatok, mert...

Mindent halogatok, mert félek, hogy túl kevés vagyok hozzá, és nem akarok ezzel szembesülni, ezért minden az utolsó pillanatra marad? Mit tegyek ezellen? 20

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok kicsit. Megoldani teljesen még nem tudtam, viszont igyekszek előbb hozzákezdeni a dolgokhoz, vagy mondjuk valamennyit csinálni. Próbálok mindig arra gondolni hogy ez is több mint a semmi. Általában ez pozitív hatással volt rám.
2022. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A halogatott dolgot bontsd fel apró, alrészekre, azokat pedig kösd egy időponthoz. Ha sikerül megtartani, jutalmazd meg magad, pl. egy kis csokival, vagy nézz meg egy videót. Aztán közben jön a lendület, és nem fogsz olyanokon agyalni, hogy "túl kevés vagy hozzá". Ami pedig nem igaz, próbálj ne gondolni ilyenre. Ha mégis jön egy ilyen gondolatmenet, próbáld elterelni a figyelmed.
2022. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!