Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, fogták már meg a...

Lányok, fogták már meg a melleteket, vagy a feneketeket akaratotok ellenére?

Figyelt kérdés
Legyen szó ismerősről vagy idegenről. Ha igen ki, hol, és mi lett a következménye?

2022. nov. 13. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Mindkettőt. Még a középiskolában az egyik fiú osztálytársam. Sokszor kértem, hogy hagyja abba, de nem igazán vette komolyan. Pedig kellemetlen volt mikor a csaja is meglátta, nekem meg a párom elől kellett titkolnom mert nagyon féltékeny volt. 6 évből kb 5ig csinálta, aztán már nem. Nem nagyon tudtam mit csináljak vele. Amúgy jóban voltunk, ilyen haveri szinten, szóval bajba se akartam keverni. Gondoltam majd megunja. Azon kívül hogy rászóltam nem történt semmi más. Akkoriban még nem volt ennyire divat mint most, hogy szexuális zaklatással vádolják az emberek egymást minden érintésért. Meg fiatal voltam, azt se tudtam hogy ez az e vagy sem. Eszembe se jutott.
2022. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Igen több ilyen is volt. Sajnos volt a villamoson is :/ az ijesztő volt, leszálltam, a pasas is leszállt én meg gyorsan egy másik kocsiba vissza.


Exem két haverja is részegen, leallítottam őket.


Bulikban gyakori volt, ha olyan, aki tetszett, tancoltunk, az oké volt, de így random nem örültem. Ha épp olyanom volt meg is ütöttem kicsit őket :D (kezükre csaptam)

2022. nov. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
A párom, tőle is gyűlölöm!
2022. nov. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, a Blahán egy bunkó 12 körüli cigány gyerek rácsapott fényes nappal, majd el is szaladt. Szerencsére azóta sem történt ilyen, meg ezen kívül soha semmilyen atrocitás nem ért a férfiak részéről.
2022. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Sajnos amikor gimibe jártam, a tömött, c-kal teli távolsági buszon elég gyakran előfordult. Szoknyát sosem mertem felvenni. Volt, hogy inkább elmentem biciklivel a település másik végére, hogy másik busszal menjek, azon nem voltak annyian, mert nem ment le a kis falvakba.
2022. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Előfordult többször is, főleg nyáron, amikor bicós gatyeszban megyek az utcán, pedig nem riszálom, csak megyek. De mindig csak nagy tömegben, aztán volt hogy bele is markoltak, nem csak szimplán rácsapott az aberrált állatja. Biztos van aki direkt keresi az ilyen alkalmat, ennyi elmebeteget, komolyan...
2022. nov. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen volt mar sokunkal....
2022. nov. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!