Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak az embernek, aki nem...

Annak az embernek, aki nem képes elfogadni, hogy az életben dolgozni KELL, annak az öngyilkosság maradt hátra?

Figyelt kérdés

Fogjuk rá, hogy lehetetlen rávenni, hogy változtasson hozzáállásán a világhoz. Ő nem hajlandó munkahelyet keresni, nem hajlandó semmit sem tenni magáért és követeli a világegyetemtől, hogy minden teremjen alá a semmiből. Viszont teljesen életképtelen a hajléktalansághoz is. Pszichológus, pszichiátria, gyógyszerek (mind mentális mind sima) hatástalanok. Nem tud sugardaddy-t vagy sugarmommy-t találni aki eltartja mert ronda vagy kövér.

Egész nap csak feküdni van ereje, videókat nézni meg zabálni. Ha meg kell magát erőltetnie, mert boltba kell menni vagy csak simán zuhanyozni már attól összedől a világ neki annyira nehezére esik. Tényleg már csak a koporsó az egyetlen reális hely? Nem azt kérdezem, hogy erősítsetek meg az öngyilkosságban csak szeretném reálisan látni a helyzetet.



2022. nov. 14. 11:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
59%
Kezdj el sokkal de sokkal kevesebbet enni (de azért laktató vitamindús) az előbb utóbb át fog csapni böjtölésbe, és érezni fogsz egy ilyen könnyedséget néhány nap-hét múlva. Csalónap megengedett, amikor bármennyit eszel. Próbálkozz, mert még a gondolatok is sokkal könnyedebbek. Mozogj is valamennyit, fokozatosan, kis súlyzó, vagy anélkül. A videók között is sok olyan van ami hasznodra válhat, életmód és bármilyen témában. Drukkolok.
2022. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
42%
Két alapos vesénrúgás, mert az öngyilkosság nem poén. Aztán elzárni minden luxust, pénzcsapot, nem támogatni tovább a léhűtést. Majd a kényszer kimozdítja.
2022. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
Ülj ki koldulni a sarokra egy papírpohárral.
2022. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Na ezért (is) akarok pszichológusnak menni... Iszonyat, hogy súlyosan beteg emberek nem kapnak megfelelő segítséget, és csak rugdossa őket a társadalom, hogy viselkedjenek normális ember módjára, akkor is, ha fizikailag képtelenek rá. Mintha egy törött lábú embernek mondanák, hogy igenis járjon be dolgozni, mint mindenki más. Sajnos mást nem tudsz tenni, mint tovább próbálkozni a szakemberekkel, és remélni hogy az egyik érti is, mit csinál. Az ilyen súlyos depresszión már más nem segít, csak a célzott terápia, plusz valószínűleg a gyógyszerek. Teljes szívemből kívánom, hogy találj megoldást és segítséget!
2022. nov. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tulajdonképpen te miből élsz? Ki fizeti a kajádat, rezsidet, lakbért?
2022. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
78%
De hát (=ha az vagy, akire gondolok), akkor te jártál egyetemre. Oda bejárni ment neked. Azért furcsállom az egészet, mert én egyetem alatt is dolgoztam hétvégéken meg esténként, fárasztó volt, éppen ezért mikor a diploma után megszűntek a vizsgaidőszakok, és lehetett már "csak" dolgozni, ezzel ráadásul háromszor annyit kerestem teljes időben, mint csak mellékesként, én tök boldog voltam.
2022. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
36%
Keress olyan pszichiátert, aki ad neked diliflepnit, legyen a mostani eltartód a gondnokod, és várd ki a sorod, míg bevonulhatsz egy elmeszociális otthonba, ott nem kell dolgozni, adnak melegítőruhát meg napi három étkezést, semmit se kell többé csinálnod halálodig.
2022. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%
Ha viszont ott is filmeznéd a bolondokat, ki fognak dobni.
2022. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
55%

Lehet ez depresszió is, meg önbizalomhiány.


Sugardaddy, meg sugarmommy talán akkor is lehetséges, hogy ha valaki ronda.


És eddig ő nagy eséllyel csak *zar munkákkal találkozott, ahova szenvedés bejárni dolgozni.

2022. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%
19-es, nem jár be dolgozni, otthoni munkája van.
2022. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!