Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ízlésficam,vagy valami más?

Ízlésficam,vagy valami más?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de szépnek,vonzónak tartom a kifejezetten kövér nőket.

Igazából minél nagyobb egy nő,annál jobban vonz.

Fogalmam sincs,mi lehet ennek az oka? Genetikai,lelki?

Ráadásul szívesen mutatkozom/jelenleg mutatkoznék/ ilyen hölggyel,büszke vagyok rá,ha extrém nagy kedvesem van.



2022. nov. 17. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, meg akarod majd enni, ha szűkösebbre fordulnak a dolgok.
2022. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
#1 🤣🤣
2022. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
N vagyunk egyformák, kit mi vonz. De ha tényleg meg akarod enni, nem jársz jól, túl zsíros lesz.
2022. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem túl vicces! Ha túl zsíros,az nem baj,az finom lenne!
2022. nov. 17. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Fura egy ízlés. Abba viszont belegondoltál-e, hogy ekkora túlsúly már rég nem egészséges. És te, a saját egód és önzésed miatt, képes lennél-e ezek után is kockára tenni a másik életét, egészségét, csak mert neked ez tetszik?

Nem jobb inkább az egészséges élet, mint a betegséggel és fájdalommal teli?

2022. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Furcsa a megközelítésed.Nem én miattam kövér egy nő sem.Nekem csak tetszenek,szeretem őket,de ezzel nem kockáztatom az egészségüket.Inkább úgy gondolom,hogy a sok cikizés után jólesik nekik,ha valaki bókol nekik,vonzónak,szépnek tartja őket.
2022. nov. 17. 12:47
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Azzal is ártasz majd a leendő párodnak, hogy tetszik neked a kövérség, mivel így, majd ő soha nem teheti majd meg, hogy lefogyjon, mert akkor már neked nem fog tetszeni. Pedig a kövérség előbb vagy utóbb, de benyújtja az egészségkárosodást.


Kicsit helyezd már bele magad a másik oldalba is!

2022. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint egy férfi se ismerkedjen kövér nővel,mert árt neki. Ekkora hülyeséget!!
2022. nov. 17. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, akármit mondasz X és Y szerint akkor is te vagy a rossz. Nem, nem bűn kövér emberek iránt vonzódni. Nem bűn ismerkedni és kapcsolatban lenni velük. Ahogy kövér embernek sem bűn lenni.

Mindenki azt csinál a testével, amit akar. Az övé. Most az a trendi meg a fancy, hogy toljuk az emberekbe ezt a rizsát, hogy ha elhízottabb, molettebb akkor kaput. De az az igazság, hogy senkinek semmi köze hozzá. Csak ugye ezt a nagy, okos magyar közvélemény nem hagyhatja. Hát szörnyű!

Mindjárt ebbe a kommentbe is belekötne, me,' nem úgy van az!


Minden esetre azt és úgy szeretsz, ahogy és akit akarsz. Sok sikert a párkeresésben.

2022. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Tényleg nem értem,hogy miért ártok azzal,ha a kövér nőket szeretem?

Ha nem szeretném,akkor is kövér lenne az illető.

2022. nov. 18. 12:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!