Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki többször...

Van itt olyan, aki többször kapott a magasságára vonatkozóan negatív megjegyzéseket?

Figyelt kérdés
Mennyire sikerült elfogadnotok ezt a dolgot amin változtatni nem tudtok? Mennyire befolyásol a mindennapi életben? Mennyire érzitek kellemetlenül magatokat 10-15-20 centivel magasabb emberek között?
2022. nov. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
180 cm nő vagyok. Állandóan van valaki, aki beszól, vagy elkezd valamit okoskodni. Kicsit már unalmas. Ugyanakkor megfelelő eszköz a primkók kiszűrésére. Számomra az a legprimitívebb ember, aki azzal nyit, hogy a testedről (vagy a sajátjáról) beszél, meg azzal van elfoglalva. Az ilyen ember környezetében a fogdosás se lesz kizárt. Már voltam olyan állásinterjún, ahol végiginterjúztam az igazgatónővel, majd ahogy felálltunk elkezdett örvendezni, hogy én is olyan magas vagyok, mint ő, jaj, de jó. Nem fogadtam el az állást, nekem ez az unprofesszionális hozzáállás csúcsa.
2022. nov. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Kb egész életemben azt hallgattam, hogy hogy lehetek ilyen alacsony, milyen pici a lábam, kezem stb. Én elfogadtam magam, nem hátráltat semmiben, nem zavar, ha én vagyok a legalacsonyabb a társaságban és lepereg rólam, ha valaki ezzel nyaggat, vagy beszól. 152cm/29N
2022. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Volt, hogy le alacsonyozott egy lány, aki tetszett. Pedig nála magasabb voltam, de neki 190 magas herceg kellett. 174 vagyok amúgy.


#2: A pici nők hiperszuper cukik.

2022. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Középiskolás koromban néhány osztálytársam sportot űzött abból, hogy az alacsonyságom miatt b'szogattak, csak azért, mert tudták, hogy zavar. Most már nem érdekel, mégis mit tudnék tenni ellene? Nem élvezem, hogy sokmindent nem érek el szék vagy segítség nélkül, de közel 35 éves vagyok, garantáltan nem fogok már nőni, ez van.
2022. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!