Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem enged ismerősöket...

Miért nem enged ismerősöket be jelölni a Facebook?

Figyelt kérdés

[link]


Régi facebookomat kikellet törölni ott volt 400 ismerősöm..új fiókot nyitottam be.jeloltem 1 óra alatt a 400 embert akik voltak a régi facen ismerőseim. Aztán utána 2 órával nem engedett senkit be.jelolni..2 napja igyvan senkit se tudok.jelolni pedig még akartam kB 20 embert de nem engedi. Itt a link! Mit tegyek? Segítsen valaki. Köszönöm szépen! [link]


2022. nov. 22. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Oda van írva. Próbáld meg pár nap múlva
2022. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Túl gyorsan, túl sok embert jelöltél be. Büntibe tettek.
2022. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi embert nem szabad bejelölni, pláne nem új fiókkal. Örülj, hogy nem végleg tiltottak le. A következőnél kb. az lesz.
2022. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerinted meddig szol ez a korlátozás?
2022. nov. 22. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Figyu, ha 20 embernél többnek mész rá gyors egymásutánban a profiljára, akkor pár órára tiltást kapsz olyan szinten, hogy nem nézheted meg senkinek a profilját a sajátodon kívül. Ez egy protokoll a spambotok ellen. Ez van.
2022. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 napja nem jelölhetek be senkit. Honnan tudhatom meg meddig korlátozták ismerős jeloleseket? Honnan tudjam meg? Mire menjek?
2022. nov. 22. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
20%

Várj türelemmel és jó lesz minden.

Nálam is ez volt amikor új profilt kellett nyitnom, mert a régibe nem tudtam már bejutni.

Bejelöltem csomó mindenkit egyszerre, aztán meg később már nem tudtam jelölgetni.

Azt nem tudom meddig tartott a tiltás mert nem szoktam naponta benézni a facera na de nem tart örökké, csak semmi pánik. :P

2022. nov. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!