Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják az érzékeny...

Miért bántják az érzékeny embereket?

Figyelt kérdés
Sokan kinevetik, kicsúfolják az érzékeny embereket, amiért sírnak. Pedig szerintem ez a normális, hogy kimutatjuk az érzelmeinket...

2022. nov. 25. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Aki sír, az nem érzékeny, hanem gyenge. A gyengéket pedig az élővilág minden területén bántják az erősek.
2022. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem baj, ha kimutatjuk az érzelmeket. Engem nem zavar. Néha az emberek bántók. Mindenkivel, nem csak aki érzékeny. Sokszor senki se érti, miért kell a másikat bántani. Én nem vagyok az a sírós típus, persze van bennem empátia. Csak nem vagyok annyira érzelgős, én meg azt kaptam meg, hogy jégcsap vagyok. Pl. filmeken nagyon ritkán sírok. Bár nem bántóan mondták ezt nekem.
2022. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%

2-es vagyok

Persze azért vannak határok. Pl. munkahelyen azért tényleg nem ártana nem elkezdeni sírni.

2022. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
válaszok olvasása közben volt már sírás ?
2022. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem bántják őket jobban mint bárki mást, csak ők mindent bántásnak vesznek az érzékenységükből fakadóan.
2022. nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Mert a bántalmazókat triggereli, ha azt látják, hogy eredményesek voltak, ezért velük még jobban csinálják.
2022. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

A 6. -nál a pont.

Érzelmet és figyelmet szeretnének, amit másoktól nem kapnak meg. Érzelmi intelligencia, empátia 0.


Az ilyen embereket össze kéne zárni, kárörvendjenek egymáson.

2022. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem cuki.
2022. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
A személyiségfejlesztés egy 10-15 éves bevezetővel kezdődik. A többség annyira be van sz*rva, hogy igyekszik ezt az időt ki-/megspórolni.
2022. nov. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem bántják, csak ők vesznek mindent rettenetesen magukra. A leggusztustalanabb az, mikor az illető tapsol, ha mással beszélnek erősebb stílusban, de ha rá csak rá mernek szólni normálisan, már szétsértődik és vége a világnak
2022. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!