Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is öregnek érzi magát...

Más is öregnek érzi magát fiatalon?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Amikor látok iskolásokat arra gondolok, hogy milyen jó még nekik. Az én középiskolai éveimre alig emlékszem már, mintha évtizedekkel ezelőtt lett volna, pedig 2015-ben érettségiztem. A régi barátaim mind kikoptak. Szeretném még továbbképezni magam, de attól tartok mindenhol kilógnék a sorból a korom miatt. Egészségem miatt is jobban aggódom már.

2022. nov. 27. 13:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyidős vagyok veled és igen. Egészségi problémáim is vannak és mentálisan sem vagyok teljesen rendben.
2022. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes, ilyenkor vesszük észre, hogy öregszünk, vannak nálunk fiatalabbak. Csak siránkozás helyett inkább élvezd az életet, az időt megállítani nem lehet, öregnek érezni magadat huszonévesen pedig nevetséges.
2022. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2022. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én 27 vagyok 14-ben érettségiztem. Nálam valószínűleg azért, mert nem voltak barátaim, és nem szórakoztam tizenévesen, "csak" eltelt az idő.


Viszont engem még az egészségem annyira még nem foglalkoztat.


25 évesen pont lecsúsztál a nappali iskolarendű képzésekről, de estin (2 szakmát ingyen) tanulhatsz minden, ott fixen nem lógsz ki a sorból, vszinű veled egykorúak, vagy idősebbek lesznek ott.


Főiskola/egyetem meg kb mind1.

2022. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon kevés barátom volt. Szórakozóhelyen meg életemben egyszer voltam. Felnőttképzésen gondolkozom, egyetemhez már nem hiszem, hogy lenne lelki erőm.
2022. nov. 27. 14:03
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Én 19 éves vagyok de kb 70-nek érzem magam
2022. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen nagyon jól érzem magam, csak az frusztrál, hogy ennél már csak több leszek. Én ia mostanában szembesültem vele, hogy gyorsan telnek az évek, szinte most volt a tavalyi karácsony és már itt a következő. Én legszívesebben maradnék örök 25 éves, nagyon jó kornak tartom ezt. Amikor fiatalabb voltam, mindig zavart, hogy a felnőttek nem vesznek eléggé komolyan, mert még fiatal vagyok és éretlen. Most már úgy érzem, hogy 25 évesen nőként tekintenek rám, de azért még mindig fiatal a testem, ugyanúgy eljárok szórakozni, már van munkahelyem, fizetésem stb. Van már egy kis tapasztalatom, de még nem keseredtem bele az életbe. Én szívesen lennék örökre 25 éves, mert ennél csak rosszabb jöhet.
2022. nov. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Hozzáállás kérdése. Én 31 évesen, egész pontosan két hónapja kezdtem új életet. Munka mellett intenzíven sportolok és tanulok. Végre vannak tényleges céljaim és terveim. Fizikálisan még soha nem voltam ennyire fitt vagy erős önmagamhoz képest. Szemtelenül fiatal vagy. Adj időt és türelmet magadnak. Magaddal állj versenyben és ne a világgal.
2022. nov. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is olyan, mintha a jövőben élnék, és néha én is úgy érzem, hogy tök sok dologról lemaradtam már, pedig még csak 17 éves vagyok. Nem tudom miért van ez.
2022. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok irigy a mai középsulisokra, nem akarnék újra az lenni, de én is 25 éves vagyok, és hát igen, érzem hogy repül az idő😅

bár ha innen tovább nem öregednék, ezzel meg tudnék békélni, de hát a világ nem így működik 😀

2022. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!