Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elsősorban azoktól kérdezem...

Elsősorban azoktól kérdezem ezt, akiket bántottak (“bullyztak”) az iskolában: Mi lett a bántalmazóitokkal?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom.


Apuciék kifizették neki az egyetemet, aztán gondolom beszállt a vállalkozásba. Legutóbb egy sportautóban láttam, amivel majdnem elütött a zebrán: gondolom, kemény munkával megkereste az árát, szóval végül rendes ember lett.

2022. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Az egyikről tudom, hogy sitten rohad.

Gondoltam rá, hogy ha feltételessel szabadul, akkor "véletlenül" találkozom vele, és kicsit húzom, hátha megver. Simán feljelenteném, hogy tovább élvezhesse a rabhotel vendégszeretetét.

2022. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Nnnnemnagyon tudom.


Általános iskolai osztálytársakról van szó, amióta elmentem hatoszátlyos gimibe, nem érintkeztem velük. Azt még tudom, hogy a központi felvételi írásbeli nagyon gyatrán sikerült nekik. Facebookon megnézve középiskola még meg van jelölve, több már nem. Képek alapján az egyik horgászik, a másik gyúr. Mindkettő kopasz:D Nőt nem látok a képeken, ez persze nem jelent semmit.


A gyúrós az valószínűleg nem csóró, ő mindig is jómódúbb családból szármott, bár a szülei már kiskorában elhunytak, gondolom volt egy halom örökség ami várt rá amíg felnő. ha a nagyszülők ügyesen bántak a pénzzel, 15 év alatt fialt épp eleget az a pénz.

De hogy ők mit csinálnak a horgáaszton és a gyúráson kívül, azt nem tudom:D

2022. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem bántottak de akik bántalmaztak osztálytársakat tanárokat, az egyik most elvileg megjavult, de azért én nem hiszek az ilyesmiben. A másik mindig is szentnek nézett ki csak olyan kis sunyin piszkálta azokat akiket kiszemeltek. A harmadik is egész jól elvan, ő is megjavult. De neki se hiszek igazából :) Szerintem ez azért nem így működik, hogy jól kibullyzta magát, tönkre is tettek 2 embert, aztán megjavul.
2022. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Tök változó, van köztük 1-2 lecsúszottabb arc, de ők fiatalon is a "prolik kölyke" kategória voltak. A nagyobb részük meg jól él és sikeresnek mondható ember lett.
2022. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

3as vagyok

Amúgy gimiben is volt 1-2 arc aki ugyan nem bullyngolt engem, de volt akit igen..

És nemrég volt a 10. érettségi találkozónk. Az egyik konkrétan detoxban van, szanaszét szívta az agyát... a másik meg vörös diplomával végzett biomérnöki szakon, de inkább elment a Megafohoz Gyurcsányt meg a többit szidni:D Érdekes, mert ő a tipikus 6.0-s átlagú brutál jó agyú srác volt és most mégis politikai mémgyártásból él... nem is nagyon mert eljönni az osztálytalálkozóra.. szídja a pedagógusokat, miközben a gimi aminek rengeteget köszönhet kb összeomlik:D

2022. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Gondoltam, hogy ezek a megafonosok nem voltak egy szentek sosem. Na meg a Fidesz elit sem igazán. Képzelem, hogy Németh Szilárd milyen kölök lehetett. :D
2022. nov. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
az egyik a lakhelyén dolgozik lecsúszott gyári munkásként egy gyümölcsfeldolgozóban, a másik külföldre szabadult, de még hamarabb megkapta a büntetését, még középsulis korunkban mikor már külön osztályba kerültünk kinti focinál villanyoszlopnak csúszott és széttörte a lábát. akkor én ezt annak tudtam be hogy megérdemelted öcsém.
2022. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
100%
Ott maradtak a kisvárosban, élik az ott megszokott életet. A többség közmunkás, van aki az apjával eljárogat feketén dolgozni, a legtöbbnek gyerekei vannak és családostul a szülő nyakán élnek, több lány volt osztálytársamnak minden gyereke más apától van. Az egyiket egy arab fickó baxta át, beadta hogy odahaza gazdag, felcsinálta aztán lelépett azzal, hogy majd visszajön érte de persze nem tette. Az egyik fiú drogot terjeszt. Az egész osztályomból valami 2-3 ember vitte valamire de ők pont nem bántottak. Ha azt nézzük, van is összefüggés, ők értelmesek voltak és ezért tudták vinni is valamire, míg a sok hülye, akik kiélték magukat a bántalmazásban alapból nem volt nagy IQ, azok ott is ragadtak.
2022. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Paczalos István ***** válasza:
100%
Többen is voltak, főleg, miután megszüntették annak idején a tanyasi iskolákat, és mi onnan bekerültünk a falusi iskolába, és avval a lendülettel rögtön céltáblává is váltunk. A fő hangadókról annyit, hogy az egyik a beosztottam lett, gondolkoztam rajta, hogy visszaadok neki abból, amit kaptam tőle, és a társaitól, de inkább felülemelkedtem rajta, megoldotta saját magától a kérdést, lopáson lett kapva, és ezért ki lett rúgva.. Másik srác elautomatázta (kocsmai félkarú, míg lehetett) a házát, és felakasztotta magát két gyereket, és irtóztató nagy adósságot hagyott maga után, a harmadik delikvensről annyit tudok, hogy tetőfedőként kiment Hollandiába, azóta semmi hír róla. Azt viszont tudni kell, hogy ez a '70-es évek vége, '80-as évek eleje volt.
2022. dec. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!