Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szexi, ha valakine...

Szerintetek szexi, ha valakinek a ruhajan latszik a mellbimbo?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 07:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem
2022. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem igen.

Persze csak, ha csinos nőről van szó.

49F vagyok.

2022. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
2022. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szexi.
2022. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Igen. Attól függ merre néz! Ha a földet nézi, az nem annyira.
2022. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
13%

Nem írta amúgy hogy női bimbókról van szó.

Némelyik férfinak c kosaras csöcsei vannak. A parizel bimbók se szépek, de a hegyes jégvágó bimbók amivel kiszúrják az ember szemeit se jobbak. Nem tetszenek.

2022. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem undorító primitív és bizonyos nemzetiségűeknél divat hogy nem hordanak melltartót:) Ezt mint nő mondom hogy el nem tudnám viselni így magam mert ez tiszta szégyen.Otthon más de utcán biztos végig nem mennék így még terhesen sem vagy már megszületett babával hanem szoptatós melltartóban mert ez higiéniai dolog is.

Férfiak ti pedig menjetek bizonyos helyekre ha erre vagytok kíváncsiak:D

2022. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
7%
primitív, igénytelen, provokatív....
2022. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85%
#9 Az komoly b*zdmeg. Jár a taps. Az megvan, hogy a mellünket eltakarja több réteg ruha alapból is (trikó, póló, pulóver)? Az meg, hogy valaki mellének az íve, és esetlegesen a mellbimbójának íve látszik az x rétegen át, miért lenne undorító és primitív? Az egy testrészt te szerencsétlen, egy testrészben mi az undorító? Hozzáteszem, nekem alapból nem is látszik a mellem egyáltalán, csak ha felveszek egy melltartót...
2022. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
8%
Nő vagyok, de én sem mennék ki utcára melltartó nélkül, max nagykabátban a boltig. Úgy érezném meztelen vagyok, főleg, ha csak egy póló, vagy topp lenne rajtam. Nagymértékű provokáció szerintem, ha fiatal, feszes az illető, ha meg lógó, nem túl szép, az meg proli.
2022. dec. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!