Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként hogyan kezdeményeztek,...

Nőként hogyan kezdeményeztek, ha bejön valaki?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Már ismeritek az illetőt pár hónapja, kb minden nap találkoztok vele a munka, vagy a tanulmányok miatt.
2022. dec. 3. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, csak ne mondd hirtelen hogy szerelmes vagy belé
2022. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, de csak finoman
2022. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát gondoltam, hogy ne szerelmi vallomással kezdjek, meg be rohanjam le. :D

Pont ezért volt az a kérdés, hogy hogyan...:D

2022. dec. 3. 17:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Több időt töltök vele kettesben, elhívom ilyen programokra
2022. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Megkérdezném, hogy nem akar-e feleségűl venni, ez mindig bejön a pasiknál.
2022. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, mert látom nem kaptál egy rendes választ sem, én szoktam és szeretek is nő létemre kezdeményezni, buliban vagy legalábbis az esti életben simán odamegyek palikhoz, valahogy mindig megérintem őket, vagy csak odamegyek és átölelem, hogy a fülébe súgják valamit, vagy általában a mellkasukra teszem a kezem és onnan meg már a többit ti is tudjátok. Ha meg suliban, munkahelyen jön be valaki, nem szoktam ott sem hónapokat várni, mint amit te írtál, hanem általában 1-2 hét után lépek, mindig keresem vele a szemkontaktust, odamegyek hozzá beszélgetni, a szar viccein is nevetek és ebben az esetben is próbálom megérinteni. Ha valami vicceset mond, nevetés közben megérintem a kezét vagy mellkasát, meg sokszor kifogást találok, hogy megfoghassam a kezét, pl. összemérem a tenyerünket. A beszélgetések alatt meg általában 1-2 alkalom után eljutunk oda, hogy kettesben is talizzunk és onnan a többit meg tudjátok.
2022. dec. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
húha! te vagy Kati? nem vagy az esetem,nem vonzanak a molett nők! a soványakat szeretem!
2023. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!