Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A homoszexualitás veleszületet...

A homoszexualitás veleszületett, vagy születés után kialakuló dolog?

Figyelt kérdés

2022. dec. 4. 23:46
A kérdező szavazást indított:
Velünkszületett dolog, hogy mely nemhez vonzódunk.
Születésünk után alakul ki, hogy melyik nemet fogjuk preferálni.
Részben ez, részben az, leírom az arányokat
Egyik sem, leírom
49 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
17%
Szerintem van, akinél genetika, van, akinél később alakul ki. Gondolj bele, hogy vannak azok a melegek, akik ilyen tipikusak, affektálnak, szerintem ők így születtek, míg vannak, akikről külsőre meg se tudod mondani, náluk meg később alakult ki. Olyan ez, mint a vakság. Ha látsz két vakot, akkor csak annyit tudsz, hogy ezek vakok, de lehet, hogy az egyik genetika miatt ilyen, így született, a másikkal meg történt valami, és azért alakult ki nála.
2022. dec. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

A legfrissebb tudományos vizsgálatok szerint döntően születés utáni tényezők miatt alul ki.



" a genetika 8 és 25 százalék közi arányban játszik csak szerepet abban, hogy egy ember a saját neméhez vonzódik-e"


[link]

2022. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%

Valami 18%-ban felelős mindössze érte a genetika, a többi szimplán a környezeti hatásokból adódik össze, beleértve a meleglobbit.

Érdemes megnézni ezt a srácot, aki "kigyógyult" a homoszexualitásból, pontosabban egy spirituális, lelki megvilágosodás érte, és a korábban 100%-ban meleg srác mostanra 100%-ban heteró. Ennyit arról, hogy mennyire kőbe vésett dolog a szexualitás, és hogy mi a célja pontosan a melegszervezeteknek az úgynevezett érzékenyítéssel:

https://www.youtube.com/watch?v=titUPp-FACQ&t=452s

2022. dec. 5. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
11-es vagyok. Ehhez még egyébként annyit, hogy jómagam biszexuális vagyok, de érzelmileg soha nem tudtam kötődni velem azonos neműekhez, mindössze egyfajta perverzióként éltem meg a testi kapcsolatot velük. Érdekes felismerés volt, hogy bár szex közben élveztem a dolgot, orgazmus után undorítónak éreztem az egészet és menekültem a partneremtől. Heteró kapcsolataimban sosem fordult velem elő ilyen. Ezért tartok betegesnek és elitélendőnek minden homoszexualitásra való érzékenyítést, különösen, amikor transzvesztiták végzik ezt kiskorúakon. Emberiség elleni bűn.
2022. dec. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

#2

Milyen társadalmi vagy környezeti hatás? Én személyesen több meleget/leszbikust is ismerek, mindegyik tudta már ovis korában, hogy az, illetve a környezete is érezte, az egyik leszbikus lány egy osztályba járt velem és már kicsiként is éreztük, hogy ő más. Szerinted egy ilyen kicsi gyereket milyen környezeti hatás ér, ami őt homoszexuálissá teszi, a vele ugyanott nevelkedő barátait viszont nem? Szerintem ez igenis genetikailag meghatározott.

2022. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Ismertem olyat akinek az apja elképesztő macsó volt, az a tipikus tesztoszterontól túltengő férfiállat típus. Mindig vitte mindenhova a srácot, tanította minden "férfias" dologra, de sose kényszerítette semmire, jó apa is volt. De erősen szélsőjobboldali kötődésű is, na azok meg tudható mennyire szeretik a melegeket. Szóval a srác egy tipikus "férfias" apa mellett nőtt fel. Ennek ellenére a gyerek miután elköltözött otthonról azután nem sokkal később ( 20 éves kora körül) ismerkedett meg élete szerelmével. Aki egy másik fiú volt. A faterját sokkolta, magába kereste a hibát hol rontotta el a gyereke "nevelését". Mondván ő nem ilyennek nevelte. Ez a srác a haverom, mivel én is meleg vagyok, így barátkozásunk során mesélte el a saját történetét. Az apja azóta se nagyon beszél vele. A srác példájából és a saját életem alapján én kizárom, hogy a nevelés túlzottan közrejátszana. Én is ferfias apa mellett nőttem fel, és a családunkban (nagy család) unokatesóim közül kettőről is sejtem hogy biszexek/melegek. Pedig nekik is mint nekem meg haveromnak, ott volt a férfias apa. Szóval szerintem nem nevelés hanem genetika kérdése.
2022. dec. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Saját tapasztalat szerűségből veleszületett (ami nem egyenlő a genetikai háttérrel).

Én hetero vagyok, de van egy bizonyos fétisem. Ami tulajdonképp előbb volt, mint hogy elkezdődött volna a szexualitásos dolog nálam, csak kicsiként még nem olyan értelemben szerettem.

2022. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%

"Milyen társadalmi vagy környezeti hatás? Én személyesen több meleget/leszbikust is ismerek, mindegyik tudta már ovis korában,"


És ez kit érdekel?

Nem hinném, hogy a te több meleg ismerősöd bármit is jelent.

Vagy talán ők a világ közepe?

2022. dec. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

#8


Biztos nem, de tudod a statisztika úgy működik, hogy keresünk minél több embert, hogy velük mi a helyzet. Nem pedig légből kapott mondatokkal dobálózunk.

2022. dec. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok


Hozzá kell tegyem, hogy tiniként úgy kellett rákeressek erre az egészre, és egy ponton előtte azt hittem, hogy velem van a baj és csak én vagyok ilyen, annyira jó volt a propaganda...

2022. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!