Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kifizetnétek helyettük?

Kifizetnétek helyettük?

Figyelt kérdés

Nevelőapám valami tőle szokatlan elgondolásból keresett egy rajz “művészt” akivel lerajzoltatott karácsonyra a fiammal. Erről én nem tudtam, ajándéknak szánta. Ám a mű nem teljesen olyan lett mint elképzelte, én jól sikerültem, de a fiam pl egyáltalán nem hasonlít, ha csak a rajz jönne szembe velem anélkül, hogy én is rajta vagyok szerintem nem ismerném meg.

Csak a fényképet küldte el a rajzról látszik, hogy sokat dolgozott vele de nem az igazi, így nevelőapám lemondta, hogy nem kell.

Tegnap mutatták meg nekem, hogy ezt szerették volna, de hát milyen lett…

Engem viszont frusztrál, hogy szegény dolgozott vele, ki tudja mennyi időt ölt bele, ők meg teljesen lemondták az egészet. (15.000ft+postát kért érte)

Úgy lenne az igazi tudom, ha csatolnám a rajzot meg a fotót ami alapján készült, de nem szeretném megosztani magunkat, a közösségi oldalakon sem teszem.


2022. dec. 9. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, a saját magánakciója volt.
2022. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De szeretnék olyan munkát, ahol akkor is fizetnek, ha nem csinálom meg rendesen amit vállaltam
2022. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fizetném ki. Nem is én rendeltem és ezek szerint nem is volt megfelelő.
2022. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!