Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegesít ha azt látod,hogy...

Idegesít ha azt látod,hogy egy lecsúszott ember aki pl.putriban él,nagyképűsködik és lenéz másokat vagy téged is?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a véleménye.Mindenki sepregessen a maga háza téjákán.Röhögni kell az ilyeneken:)
2022. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Le sem szaharinom.
2022. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel miben él, aki lenézi a másikat meg nagyképűsködik a véleménye le van 💩va
2022. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De egy ilyen ember miért nagyképűsködne?
2022. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
4 Mert buta,primitív és valószínű irigy is és azért adja alő a lenézős figurát.Rosszindulat is van az ilyen emberben nem is csekély mértékben mert megkeseredett a lelke.
2022. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%

5-ös

Oké, de akkor miért foglalkozol a véleményével?

2022. dec. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

Hol írtam hogy foglalkozom a véleményével?:)))

Nézd meg és értelmezd amit leírtam.Mennyi ember nem tud szöveget értelmezni te Jó Isten és még züllesztik tovább az oktatást pfff lesznek gondok.

Te kérdezted miért nagyképűsködne a putris és én feleltem,lepontozás ide vagy oda.Én soha sem foglalkozom senki véleményével.

Imádom mikor belém áll mindig valaki amikor egy konkrét kérdésre válaszolok minden tudásommal és tapasztalatommal:)

2022. dec. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

#7:

Jól van vedd már be a Xanaxodat...

2022. dec. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán pont a putri zavarja, hogy az olyanok mint ti leszarják hogy emberek nyomorban élnek. A konkrét keleti régió le van már szakadva és ez senkit nem érdekel.
2022. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég feszült ember lennék, tekintve hogy szinte az egész társadalmunk ilyen. Mindenki lenéz valakiket a szokásaik, etnikumuk, véleményük, vagy akármi más miatt, és mindenki veri a mellét hogy mennyivel jobb náluk. Közben meg ugyanolyan, mint ők. Én már csak magamban megjegyzem, hogy na, mégegy gyökér, aztán ignorálom.
2022. dec. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!