Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt tátognak az öregek...

Mièrt tátognak az öregek egyfolytában???Lehet ez valami betegsèg tünete,vagy bizonyos gyógyszerek mellèk hatása?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg,hogy buszon,villamoson,metrón,vagy boltokban az öregek egy jó rèsze tátog egyfolytában mint a halak,vagy mintha ritmusra mozog a szájuk. Lehet hogy anno play bekkeztek? Vagy halkan magukban beszèlnek? Nem tudom ilyenkór mi a bajuk,de akkor mèg ők mondják hogy bolond aki magában beszèl,aztán pont ők dumálnak folyton magukban,vagy tátogva veszik a levegőt. Lehet hogy ez egy betegsèg tünete? Talán alchermer kór,vagy mi. Vagy idős kori demencia. Azèrt sajnálom őket,mert biztos nem azèrt csinálják mert nekik az annyira jó. Nem vagyok Orvos,tehát nem tudom mièrt tátognak. Annyit tudok,hogy ha össze vissza mozog a szájuk ès grimaszokat vágnak,az akár lehet a Stroke egyik tünete! Anyukám Nővèr volt,onnan tudom. Volt egy bácsinak Mentőt akartam ezèrt hîvni,hisz aggódtam èrte. Aztán mèrgesen el küldött a melegebb èghajlatra. Mègis mit tegyek,ha mozgó szájú öreget látok??? Hagyjam,hogy ott haljon szegènykèm meg? Vagy inkább tènyleg hîvjak Mentőt mert veszèlyben az èlete??? Ezt a dilemát. Èn szeretek segîteni az embereken. Aggódom az ilyeb beteg idősekèrt. Mègis mit tegyek ha ilyet látok,hogy tiszta legye a lelki ismeretem? Valaki tapasztalt hasonlót? Várok minden jó választ,jó tanácsot.
2022. dec. 15. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Műfogsor szarul van felrakva
2022. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
így van, nálunk is a fogak (vagy a helyük) birizgálása állt a jelenség mögött
2022. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Először a saját mentális defektedet rakd rendbe, utána diagnosztizálj mást.
2022. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Nálad van baj,fejben!
2022. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
De te ezt meg miért figyelgeted, hogy az öregek mit csinálnak, nincs jobb dolgod?
2022. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Az evolucio miatt van. Kezdetben mind halak voltunk.. egy napon az egyik gyepes halbeka kimaszott a vizbol es megdugott egy mokust aminek a meg eltorzultabb halmokus ivadekai tovabb szexeltek majmokkal. Vegul az egyik gyepes halmokus majombol lettunk
2022. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3#-as Válaszîró! 1. Èn NEM Diagnosztizálok,mivek NEM vagyok Orvos,Szakorvos. 2. Nèztèl te már tükörbe??? Na most lègy okos,Domokos!😀😀😀
2022. dec. 15. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

5-ös kérdése teljesen jogos. Én is buszozok, errefelé is vannak idősek a buszon, de komolyan mondom, észre nem vettem rajtuk ezt.

Mint egy nyomozó, úgy figyeled magad körül az embereket.

2022. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
5#-ös! Azèrt figyelgetem,vagy inkább meg figyelem mert ők is mindig a fiatalokkal vannak elfoglalva. Másrèszt aggódom èrtük. Ès mivan ha tènyleg egy közelgő Stroke tünete,hogy úgy jár a szája mint a kacsa feneke. Ahogy a Nagymamám mondta.😉😂
2022. dec. 15. 12:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod megkülönböztetni a Stroke tüneteit a száj mozgásától, akkor inkább ne figyelgess senkit.
2022. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!