Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális dolog, illetve...

Normális dolog, illetve vannak mások is akik szeretnek egyedül lenni és nincs szükségük társaságra és csak rövid ideig érdekli őket a másik? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Alapjába véve szeretek egyedül lenni.

1-2 óra elteltével mindenki elkezd untatni és már nem is érdekel, hogy mit mond, és nem is figyelek már oda, és nem is emlékszem rá, hogy miről beszéltek.

A munkahelyemen is csak 1 kollégámmal tudok beszélgetni egy van aki érdekel, a többivel csak a minimális szükséges ami nap közben van. De igazából az sem érdekel.


A legtöbb esetben örülök ha végre mindent elintéztem és végre már otthon vagyok.


4 párkapcsolatom volt amik valószínűleg emiatt csoda h 1 évig mindig kihúzták, azt is meguntam egy idő után.


Központban kifejezetten gyűlölök lenni, mint amikor szülinapja van valakinek vagy mint mikor mindenki a friss házasokra figyel.


2022. dec. 15. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Majd ha ezzel elűzöl mindenkit az életedből nézel egy nagyot. Önző, egocentrikus vagy. Fordulj szakemberhez. Ha meg neked ez így jó nem értem a kérdést, bár amúgy se, lényegében mi az? Ha neked jó, akkor legyen normális dolog. Nekem cseppet sem az.
2022. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Pacsi: nekem sosem volt még párkapcsolatom, de totál ilyen vagyok. Szeretek egyedül lenni - főleg a munkahelyen -, nem kérdezem meg a másikat, hogy "Hogy vagy?", utálom a "small talk"-okat, ha valaki jön beszélgetni, akkor azt hamar lezárjuk, max. 1-2 ember, aki szimpi. Gondolkodtam már azon, hogy szerintem ha lenne barátnőm, akkor átkozná a napot, hogy megismert...
2022. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Hát, mindketten gratuláljatok magatoknak. Van valami gyerekkori traumátok? Kiközösítettek? Vagy miért vagytok ilyen előitéletesek és ellenszenvesek az emberekkel? 🥺


Adok - Kapok ;) Ez érvényes az életben bárhol, jegyezzétek meg.

2022. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Magányra, "énidőre" mindenkinek szüksége van. Kinek többre, kinek kevesebbre. Ebben nem lehet meghúzni a határt, hogy meddig normális, és honnan nem az.
2022. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

#1

Ennek semmi köze az önzőséghez. Egyszerűen olyan jellem, aki szeret egyedül lenni. Vagy kötődési problémája van.

2022. dec. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
#3 nekem van bőven gyerekkori trauma, kiközösítés is megvolt, és hasonló vagyok mint a kérdező, vagy mint a 2. válaszadó
2022. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Általános iskolai éveim voltak rosszak, de mindenki rögtön azzal jön ugye...hogy a gyerekkorból indulnak ki....valószínűleg alapból ilyen vagyok.


gyerekként a nagy orrom miatt is csúfoltak, és a gyerekek nagyon gonoszak tudnak lenni, apám gyerekkoromban halt meg, és onnantól kezdve én voltam a gyenge láncszem akit csesztetni kell

2022. dec. 15. 21:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Eleg sokan ilyenek mostanaban.. nem gond, ha neked jo igy 🤷 mindenki ugy el ahogy akar
2022. dec. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!