Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan nagy gond, ha 175...

Olyan nagy gond, ha 175 centis lányként nem vagyok képes esélyt adni alacsonyabb srácoknak?

Figyelt kérdés

Miért nem tudják megérteni, hogy az nekem nem megy, és bunkóznak helyette? Van egy csomó alacsony csajszi is.

Nem nézem le ezeket a srácokat, hisz nem tehetnek róla, egyszerűen nekem nem megy, hogy nőnek érezzem magamat mellettük.


2022. dec. 15. 21:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%

Nem gond, szabad ember vagy, annak adod meg az esélyt akinek akarok, kit érdekel a sok frusztrált idióta véleménye?


/175 centis férfi vagyok/ 😄

2022. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
23%
Csak a Chadek igaz? Szégyelld el magad, kislány!
2022. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
25%

Hát most hogy gond vagy nem az más kérdés.

De a legtöbb nő sajnos ilyen, főleg fiatalon. Ritka az értelmes lány.


Ha már belemegyünk, szerintem ez a tárgyiasítás meg külsőről ítélés meg hasonló dolgok amiket a nők szoktak mondogatni. De igazából nem bánom mert aki ennyire külsőségekre alapozza a dolgot azzal nem illek össze.

2022. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy ha találkozol egy 185 centis sráccal és neked van egy 11 centis magassarkud akkor ha felveszed akkor már mellette is férfi leszel?
2022. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
65%
Hát, kevésbé válogathatsz, mint én a 156 centimmel, de már velem is előfordult, hogy azért utasítottam el egy srácot, mert alacsonyabb volt nálam. Szerintem nem gond, ha nem akarsz kavarni alacsonyabbakkal.
2022. dec. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
73%

Ez jó. 😃 Én is 175 nő vagyok. Persze rám már nem "vadásznak", gimis lányom van (aki szintén 175 cm).


Én egyszerűen megmondtam annak idején az értetlenkedoknek, hogy bocs, de szerintem mi nem illunk össze.


Nem kell magad rosszul érezni ettől.

2022. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%
Én vagyok vagy 196 centi, az az érzésem nekem se adnál esélyt. :D
2022. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%
Sztem tok egyertelmu.. nekem se kene magasabb csaj. Amugy is a pici sportosak tetszenek, sokkal formasabbak, aranyosabbak altalaba.
2022. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Szerintem hu lyeseg, hogy egy pici lany formasabb. Lehet rovid tacsko laba. Mig egy nagy lany is lehet otromba. Es forditva is. Egy magas csaj lehet legies, karcsu, es a kicsi is arányos, csinos.

Sőt, a pasikat sem azért utasítom el, mert nem tetszenek, hanem mert KISEBBEK. Ettől még lehetnek arányosak és helyesek, de te megint általánosítasz. Gondolom megsértett a kérdésem.

/egy hosszúlábú, vékony, S-es méretet hordó gazella😉

2022. dec. 15. 22:51
 10/34 anonim ***** válasza:
70%
Ha olyan vagy mint Gal Gadot akkor meg van bocsátva.
2022. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!