Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A bunkó, szemétkedő embereknek...

A bunkó, szemétkedő embereknek vissza szokott nyalni a fagyi?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 02:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
54%

9-es

Köszönöm!

Értem amit írsz,csak nem pontosan erre gondoltam.Akkor vegyünk egy szimplán szemétkedő embert,aki mondjuk kötekedésből beszólogat másoknak,fizikailag bántja a gyengébbet,szándékosan kárt tesz más munkájában,párkapcsolat alá kavar irigységből,megmérgezi a szomszéd macskáját,és mindezeket nem azért,mert alapos indoka lenne rá,hanem mert így adja ki magából a frusztrációit.

Akkor az ilyen ember miért csinálja ezeket? Én azt vettem észre,hogy aki kiegyensúlyozott,pszichésen erős ember,az nem b..szogat másokat.Legalábbis sokkal kevésbé.És tudom,hogy karma alatt általában azt értjük,ami történik valakivel.És igen,azt is tudom,hogy a gátlástalan gonosz sokszor vigyorogva éli világát.Karma alatt itt arra gondolok,ami/aki egy adott ember.A példának írt szemétkedő nem lesz pszichésen kiegyensúlyozott,boldog ember azzal,hogy másoknak árt,hanem csak a saját sz..rában fog tocsogni,és nem fog felemelkedni belőle,amíg a hozzáállása nem változik meg.Most persze ok,ezzel kitörölheti az,akitől mondjuk egy bűnszervezet elvette minden vagyonát,és örülhet,hogy van hol meghúznia magát,közben a bűnöző meg nem tudja,melyik színű audit vegye meg inkább,ez világos.

2022. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha hagyja magát az, akivel szemétkednek, akkor nem.
2022. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
52%
Akik folyton kötekednek,gyengèbbet meg verik,ès folytathatnám hogy tömèny rosszindulat az ember. Sajnos ilyen van bőven,pláne Magyarországon. Ezek zöme lelkibeteg kisebbsègi komplesszuma van. Elnyomott frusztrált beteg emberek.A rosszindulat,bunkóság szarkeverès gyengèbb vagy egy toleráns emberbe bele kötès,másik bántása szavakban vagy akár tettekben mind mind arra utal,hogy egy boldogtalan irigy gyáva ember. Nem vèletlen hogy az ilyenek mindig jól tudják hogy olyan emberbe kötnek bele,olyat bántanak olyannal szemètkednek aki vèdtelen,nem meri vissza adni a revansot. Hacsak egyszer emberère akad,ès olyat kóstol be aki kemènyen visszavág,akkor rá b@szott,ès meg èrdemli hogy azt kapja amit meg èrdemel. De sajnos ez ritka. Mivelhogy az ilyen genny ember nagyon jól tudja kit kell cèlpontba venni,aki úgysem mer semmit tenni.Mint ahogy előbb îrtam,hacsak nem vèletlenűl olyat talál be,aki kemènyen vissza vág. Na ilyenkór nyal vissza a fagyi! Èn velem is volt sokszor hogy nagykèpű műmájer belèm kötött be ugatott,volt mèg iskolában hogy meg is ütött. De olyan is volt,hogy èn viszonoztam a "Kedvessèget" aztán a "bátor hős" ember a Balesetin,èn a Rendőrsègen kötöttem ki. Nagy szerencsèm hogy nem pusztult meg,mert akkor most nem innen îrnèk hanem a sittről,persze ha van net.Kèt ève 2020-nyarán Paprika Srayvel leptem meg egy órdîtó brutálisan agresszîv sittes verebet. Szerencsère a Rendőrök nekem adtak akkor igazat. Mèg adták alám is a lovat,hogy mivel vèdekezzek,ha bîróságra kerül az ügy. Na ott vissza nyalt a fagyi,mert minden ok előzmèny nèlkül belèm kötött,órdibálva szidalmazott anyázott sarokba szoritott. De azzal nem számolt hogy telibe fújom a nagy pofáját. De nagy szerencsèm volt,hogy nem kèselt halálra. Èn mindig azt mondom. Előbb vagy utóbb vissza kapja a szemètkedő kötekedő ember kamatostúl azt a sok mocskosságot amit másoknak ad. Vagy egyszer majd emberère akad,aztán olyat talál be,aki gatyába rázza! Na igen,ès vègül vissza nyal a fagyi!😉😉😏😏😏
2022. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%
A sors vagy az Isten vissza adja kamatostúl a sok szemètsèget gonoszságot minden aljasságot az ilyen "embereknek" Vagy elöbb,vagy utóbb! Isten haragja mindenkit utol èr! Vagy itt a földön,vagy odaát Isten be nyújtja a számlát mindenèrt. Amint mèg iskolában volt egy srác akit èn basztattam,vertem meg folyton szünetben..Aztán pont ugyan azt vissza kaptam,egy erősebb sráctól,vagy össze vertek a Rendőrök amikór èn kemènykedtem.
2022. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
43%

Sokat érünk azzal,akik szenvedtek mások miatt, hogy MAJD megkapják..

Nagyon sok ember más könnyén át éri el a saját boldogságát,és éli világát...

Itt dőzsöl,de MAJD visszakapja.

Mi akik szenvedtünk,mi ITT szenvedünk és nem tesz boldoggá,hogy ők MAJD visszakapják.

Nem kívánok senkinek rosszat, még az ellenem ártóknak sem, de azt igen, hogy betű szerint kapják vissza úgy, amit másnak ártottak.

2022. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csak észzre sem veszik, nem rugóznak annyit rajta.
2022. dec. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Akik szeretik onmagukat es ez altal nyomnak el masokat azoknak nem. Akik megutaljak onmagukat azoknak igen
2022. dec. 20. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem igazán és inkább jellemzően akkor az élete utolsó 2-3 éveiben, amikor öregkorára egy csúnya betegség ledönti.

Környezetemben volt és van pár jómadár, akiknek most vénségükben nyal vissza a fagyi, de jó erősen.

2022. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16%
Nincs egy normális emberi kapcsolatuk, tehát igen, de amíg bunkók, addig ezt úgyse fogják fel, tehát végülis nem.
2022. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
75%
A csajok is a bunkó rosszfiúkra buknak.
2022. dec. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!