Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek semmi nem sikerül az...

Akinek semmi nem sikerül az életbe az magának köszönheti?

Figyelt kérdés
az ilyen személyekre azt is szokták mondani, hogy született lúzer
2022. dec. 17. 13:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Az, hogy mi sikerül és mi nem, leginkább azon múlik, hogy hova születsz és milyen génekkel.
2022. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
de mi lehet az oka annak, komolyan érdekel ha egy ilyen ember belekezd akármibe tanulásba, melóba az mindig balul sül el akkor is ha minden tőle telhetőt beletesz?
2022. dec. 17. 13:58
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon nehéz körülmények közzé születtem.

Talán már gimnázista koromban kitűztem magam elé egy célt, amit el akartam érni. Aprólákosan kitűzte magam elé az utat, hogy hogyan. A célt kissé "kanyargósan" jópár év alatt elértem. Ennyi.

2022. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Lézer és haverjai szerint igen, de amúgy, ha belegondolunk, akkor nem feltétlen van így.
2022. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
Önbecsapás lenne másra kenni a dolgokat. Áltagos dolgokhoz nem kell zseninek lenni, csak szorgalom, odafigyelés meg a józan paraszti ész elég.
2022. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem születsz Chadnek, ez balsors a javából.
2022. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
A szólás szerint: mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Az ember személyiségének mindenképpen van szerepe az életsorsa alakulásában. Akárhogyan is nézzük, az ember nap. mint nap választások előtt áll, dönteni kell így vagy úgy. A kényelmes ember mindig a kényelmesebbet választja. A lusta azt, mihez a legkevesebb erőfeszítést kell megtenni. Az egyénieskedő, összeférhetetlen folyamatos csetepatékba keveredik. Általában sok türelem, sok engedékenység, kompromisszum (megalkuvás) kell. Szigorú elvekhez való ragaszkodás nem mindig célravezető, de az egyén erkölcsisége sokszor gátolja az előre jutást.
2022. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%
#7 Kérlek hagyjuk ezeket a maszlagokat, amik legfeljebb 30 évvel ezelőtt működtek így. Csak a külső számít.
2022. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%
A libertáriusok szerint ilyen egyszerű. Szerintem nem.
2022. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem 90%-ban az ő hibája.

A körülmények tehetik könnyebbé vagy nehezebbé a dolgokat. De egy ember nagyon sok módon tud tenni a céljai érdekében.


A külsőn nagyon kevés múlik, szinte semmi. Persze vannak, akik abból élnek (modellek, luxuskurvák stb), de nem ez az egyetlen út a sikerhez.


Akinek van öntudata, képes felfogni dolgokat, érzékeli a világot (tehát nem nagyon durván sérült -pl hiányzik minden érzékszerve, végtagja, és az IQ-ja is 60 alatt van), az tud tenni a saját boldogságáért.

2022. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!