Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon proli dolog a karácsony...

Nagyon proli dolog a karácsonyi családi vacsoránál 2 literes palackból töltögetni a Colát? A kisebb kiszerelésű elegánsabb?

Figyelt kérdés

2022. dec. 17. 23:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
A többieknek igazuk van. A kérdésed már ott megdőlt, hogy ha elegáns összejövetelt szeretnél, akkor ott csak ásványvíz lehetne meg minőségi alkoholos italok. De ne erről szóljon már a családi karácsonyozás, hogy mennyire tudsz elegáns lenni.
2022. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó így, hogy nagy palackból töltitek.


Ezek a kis 0,25ös, 0,5ös dobozosok inkább egy nyári szalonna sütés vagy grill party mellett jobbak amikor nagy a forróság mert akkor a hideg 2 literes kóla hamar ihatatlanul felmelegszik. Olyankor engedek hideg vizet egy nagy hordóba, teszek bele jégkockákat és abba beleteszem a sok kis üdítőt aztán ha valaki megszomjazik csak kivesz egyet és frissen megissza.


Viszont karácsonykor ez a módszer tökéletes, hogy mindenki önt magának a nagy flakonból.

2022. dec. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem maximum az amcsi filmekben csinálják"


Nem csak a filmekben.


Láttam már instán többször amerikaiak ilyen terített ünnepi asztalát, és ott tényleg a kis dobozos vackokat porciózzák ki sokat.

2022. dec. 18. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Igen, - minden "proli", amivel nem mások elvárásainak vagy a magad által kitalált és mesterségesen megmagyarázott részleteknek felelsz meg! :DDD

Szégyelld magad! :DDDDD

2022. dec. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban kimeríti az általad imádott jelzőt, ha valaki flakonból iszik (társaságban) vagy kisajátít egy flakont (és egyik poharat a másik után töltve iszik meg egy levegővel egy egész flakon bármit is).

Ez a ténylegesen proli viselkedés, - ha már ennyire imádsz prolizni!

2022. dec. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Facebookon látok néha családi összejövetelekről, esküvőről fotókat, ahol az asztalon ott vannak a különböző műanyag flakonos üdítők. Szerintem hülyén néz ki. Viszont engem sem érdekelne, ha innánk kólát,akár én is odatenném a palackot. Másrészt viszont a kis üveges jobban is néz ki, meg nem melegszik, nem megy ki belőle a szénsav.
2022. dec. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A másik top-esemény a rendezvényeket követő ételmaradékért kuncsorgás, küzdelem...
2022. dec. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
A két literes Kőbányai sörös palack nem zavar az asztalon, de a kólás flakon igen. 😁
2022. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a két literes palackokkal. Sőt, takarékosabb és kevésbé környezetszennyező ez a megoldás.
2022. dec. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
37%
Miért reklámozza itt valaki már három napja minden kérdés alatt a Kőbányait? :D Nem volt pénz reklámidőt venni a tv2-nél?
2022. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!