Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik cigiznek ők a saját...

Akik cigiznek ők a saját lakásukban szoktak füstölögni? Vagy lemennek a ház elé?

Figyelt kérdés

2022. dec. 20. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Akinek erkelye van az gondolom ki megy oda. Lattam mar olyat, aki bent a szobaban cigizett, az agyaban, tiszta budos volt minden.


Esetleg lepcsohazba is ki tud menni, ha engedik.

2022. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor még dohányoztam, akkor az erkélyen. A lakásban soha. Utáltam a füstszagot. Akinek nincs erkélye, azt látom az ablakban kihajolva dohányozni.
2022. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%

Nézz meg egy átlagos panelházat akár nyáron is. Itt főleg a többlépcsőházas 10 emeletest értsd. Állítólag a magyar lakosság 30 százaléka füstöl. Egy átlag dohányos óránként egyszer rágyújt.

Ha van 12 ekély abban a szalagpanelban. Jellemzően több is van. 😁 Akkor is folyamatosan kéne egy embert látnod aki elszív egy cigit ott. Hát nem igazán fogsz. A ház előtt arányaiban még ennyit sem. Persze a bagósok azt mondják hogy ők aztán a lakásban nem cigiznek. 😁


Üdv, egy szintén dohányos vagyok!

Természetesen én se dohányzok a lakásban. 😁😁😁😁

2022. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"a magyar lakosság 30 százaléka füstöl"

atyaég

2022. dec. 20. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Családi házban élünk.


Ha jó idő van akkor a teraszon cigizünk mindig. Ha nincs jó idő akkor beszoktunk menni a műhelybe, azon belül is van olyan rész ahol semmi tűzveszélyes és robbanásveszélyes anyag sincs így nem szokott gond lenni.

2022. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van egy kültér az albérletben ahol lehet dohányozni, de most bent dohányzom mert elektromos cigire váltottam.
2022. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
A dohányosok végtelenül igénytelenek, bent cigiznak a lakásban, házban.
2022. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Cs. házban élek, kimegyek a házból, elszívom és visszamegyek :D

Régen szívtam a konyhában félig nyitott ablaknál, meg a wcn is.

Be is sárgultak a falak.

2022. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!