Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lélekfejlesztő techniká...

Milyen lélekfejlesztő technikák vannak ? Milyen gyakorlatokat ismertek ?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondoltam, mint a meditáció, agytorna .....stb


Előre is köszi.



2022. dec. 21. 05:37
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Magasról leszarni mindent. Aki ezt megtanulja, az a legnyugodtabb lélekben.
2022. dec. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy nem kell félni attól, hogy ki mit gondol rólad. Szimplán le kell szarni, és úgy élni az életet ahogy neked jó. A legtöbb embernek semmi köze hozzád. Csak az számít, hogy a szeretteidnek és neked megfeleljen.
2022. dec. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az általam ismert két leghatékonyabb módszer az ima és a böjt.

Fontos! Hit nélkül nem effektív!

2022. dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mivel nincs lélek, így nincs mit fejleszteni.

Bár tudom, ezt sokan nem képesek felfogni.


A meditációnak abban lenne szerepe, hogy lásd, értsd, hogy nem vagy azonos sem a gondolataiddal, sem az érzelmeiddel, így szabadon tudsz működni és fejlődni. Tehát, a személyiséged kell fejleszteni, új, hasznos szokásokat kialakítani.

Nagyon fontos lenne elsajátítani az optimalizálást, minőségbiztosítást, biztonságtudományt, szervezést és vezetést, döntés tudományát.


Bár tudom, hogy a Magyarországi lakosság nagyon buta, fel sem képes fogni, ami írtam.

2022. dec. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4# Azt elhisszük hogy neked nincs, de nem lehet mindenki pszichopata...

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."


Kérdező: meditáció és önismeretet segítő könyvek, előadások hallgatását tudom javasolni. Ha elindulsz ezen a vonalon, jó esetben egyre több hasonlót fogsz találni.

2022. dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is az segített nagyon, de nagyon sokat, hogy megtanultam kizárni a számomra nem releváns emberek véleményét. Nem volt könnyű (konkrétan belém nevelték, hogy mindenki véleményétől függjek), de tényleg hatalmas lépés volt, és sokkal szabadabbnak érzem magam.


Illetve rengeteg meditáció, jóga, ami sokaknak bevált. YouTube-on is vannak fent ilyen videók, illetve appok is akadnak bőven. Alkalmazásból a FitOn-t tudnám ajánlani (meditáció, nyújtások, jóga és még egyéb mozgások), már egy jó ideje használom és nagyon hasznosnak találom.

2022. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!