Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnál ha rádöbbennél...

Mit szólnál ha rádöbbennél hogy a farkáladnál fogva próbálnak elkapni pénzügyileg? (Nem érdekházasságra gondolok hanem hogy beszerveznek valami befektetésbe)

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 10:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:

A farkánál fogva elkapás elegge egyértelmű jelentés. Aki nem tudja mit jelent az menjen vissza az óvodába.


Eleve 16 év itt a jelentkezési hatar örüljön ha ezek után nem törlik a regisztrációját.

2022. dec. 21. 12:25
 22/63 A kérdező kommentje:
20 attól hogy be vagy lassulva még nincs mindenki belassulva
2022. dec. 21. 12:27
 23/63 anonim ***** válasza:

16os vagyok

Őőőő nyilván tisztában vagyok mit jelent az, hogy ha valakit farkánl fogva vezetnek, mindössze azt nem tudom elképzelni, hogy ez pénzügyi döntésekben hogy tud megjelenni?

Csinos a pénzügyi tanácsadó és emiatt belemész abba a befektetési fajtába amit ajánl?

Vagy valami ígéret, hogy ha befektetek valamibe akkor megkapok valakit?


Alapvetően ha pénzügyi befektetésről van szó, akkor jellemzően táblázatokat és százalékokat néz az ember, jellemzően egyedül, az internet vagy papírok fölött görnyedve.

Ezér tkérdezem, hogy a gyakorlatban ez mégis hogy nézne ki. Bocsáss meg, hogy nem vagyok gondolatolvasó és nincs meg a teljes szituáció, amit te fél szóban elénk böktél.

2022. dec. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:

" Csinos a pénzügyi tanácsadó és emiatt belemész abba a befektetési fajtába amit ajánl? "


Elkelne ide egy kis nyelvtani képzés.

2022. dec. 21. 12:34
 25/63 anonim ***** válasza:

24: akkor fejtsd ki, hogy mit értesz alatta.


Mert én is pontosan azt értettem ki a kérdésedből, amit a 23-as ír.

2022. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Nem az számít hogy én mit értek alatta hanem hogy mit jelent. Annyi haszna van ha ketten nem értitek hogy talán kaptok kedvezményt a nyelvi továbbképzésen ha csoportosan mentek.
2022. dec. 21. 13:07
 27/63 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki a kérdezőnek derogál, ha valaki válaszolni akar a kérdésére.

Hát legyen, állítólag ő akar megtudni valamit, nem a mi dolgunk teperni érte...

2022. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
27: már kiírt egy újabb rébuszkérdést... :-D
2022. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Jobb ha az akar válaszolni aki érti a kérdést
2022. dec. 21. 13:25
 30/63 anonim ***** válasza:
Nem tudnanak ilyesmivel befolyasolni. Van eleg no
2022. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!