Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó vagyok, ha ilyenkor...

Bunkó vagyok, ha ilyenkor karácsonykor amúgy semmilyen szolgáltatóhelyen/boltban nem kívánok kellemes ünnepeket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt (kis)boltra/drogériára/postára/orvosra.


Tehát csak köszönök és semmit több.


Nekem amúgy is baromi nyálas ünnep a karácsony és herótom van az összes álszent "jaj jópofizzunk egy évben egyszer amúgy többi alkalommal meg a hátam közepére nem kívánlak" megnyilvánulástól.

Eleve nem vagyok vallásos, nekem a karácsony semmit nem jelent és mivel évtizedek óta ilyenkor már havazás sincs a globális felmelegedés miatt így a fikarcnyi hangulata sem jön át amikor a meleg szobában lehetne pihenni és nézni a hóesést.

Ma is tiszta sár és köd minden. Mintha csak egy átlag okt.23-i munkaszüneti nap lenne.



2022. dec. 23. 14:20
1 2
 1/18 anonim válasza:
12%
Igen
2022. dec. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
En sem szoktam, pedig semmi bajom nincs a Karacsonnyal. Nem erzem bunkosagnak.
2022. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy bunkó. Egyrészt a boltosok többsége már nem is rád figyel mire teljesen kimondod, hohy viszont látásra. Mire azt is hozzáteszed hogy kellemes ünnepeket, már félig végzett a következő vevővel. Másrészt attól senkinek nem lesznek kellemesebbek az ünnepek, hogy mindenhol ezt mondják neki. Ezért utálom ezeket az üres köszöntéseket, annak hogy mi kívángatunk dolgokat, még semmi jelentősége nincs, semmivel nem teszik az ember életét jobbá. Csak üres szavak, amiket valamiért kényszeresen mondogatni kell...
2022. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%

#3:

Mert te egy szürke egér vagy, de nem mindenki az. Hálistennek.

2022. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%
Én se nagyon szoktam boldog karácsonyt kíváni csak néhány embernek meg max akkor ha valaki mondja nekem hogy boldog karácsonyt! És akkor én is mondom neki neked is. Nem vagy bunkó ettől hogy nem mondod. Én se nagyon szeretem a karácsonyt őszintén.
2022. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
nem vagy bunkó, én se szoktam, és nem haragszok akkor sem, ha a boltos sem teszi meg
2022. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem azért vagy bunkó...
2022. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező, de miért ne, nekem is jólesett amikor szolgáltatásban dolgoztam.
2022. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Én ilyen helyen dolgozom, szeretem a karácsonyt,de nekem nagyon álszent, és nehezen tudok hozzá jópofát vágni, és bájosan viszontkívanozni,ha a 20. Vadidegen ember kíván boldog karácsonyt.Szerintem felesleges és álszent szokás.
2022. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
98%
Én sem mondom már rég. Előző munkahelyemen már majd bediliztem, naponta 30 embertől ezt hallani
2022. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!