Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez csak szerintem nagyon vicces?

Ez csak szerintem nagyon vicces?

Figyelt kérdés

Az egyik utcában ahol éhezők viadala van a helyekért még fizetős időszakban is, és kb csoda megállni parkoltam le. Odaértem a kocsihoz, mert végeztem a dolgommal, és elkezdek kitolatni, és látom, hogy már valaki várakozik, hogy beállhasson a helyemre.


Én meg mint aki nem is akar elmenni, hanem csak ráigazít a parkolásra, kitolattam picit, visszaálltam, és leállítottam az autót.


Erre olyan ideges lett a csávó, aki a oda akart beállni, ahonnan én kiállni, hogy elkezdett izomból kitolatni a parkolóból, a a kerekek csikorogtak kb, és gondolom idegességében nem figyelt, és nekitolatott a mögötte lévőnek.


Én elkezdtem szakadni a röhögéstől ezen :D vagy ez csak szerintem vicces?


2022. dec. 24. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha Chad volt az illető, aki megszívta, akkor én is veled örülök.
2022. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem vicces.


Tény, hogy ingerültebbek az emberek de ez inkább szomorú. Te sem örülnél neki, ha így karácsony táján azt kéne intézned, hogy összetört az autód.

2022. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem volt vicces, ha távozni terveztél akkor illett volna távozni.
2022. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt vicces
2022. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Az a vicces szituáció, amiben minden résztvevő tud nevetni a végén. A másik ember öncélú örömforrásként történő kisstílű szopatása a saját emberi létezésed arculköpése mindössze.
2022. dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Te valami hülyegyerek lehetsz ennyi ésszel. Én nem tolattam volna ki, hanem kiszállok, szépen odamegyek hozzád, hogy ez meg mi volt, de lehet a nyomaték kedvéért az elülső visszapillantódat le is rúgom a g*cibe.
2022. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Töbszöri elolvasás után is a válaszom "nem, nem vicces"... Vidèki mezőgazdasági termelő, règies elnevezèse jutott eszembe rólad...
2022. dec. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Csak neked vicces, igazi sötét suttyó vagy.
2022. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez inkább csak szomorú, hogy ennyire rosszindulatú ember vagy.
2022. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Van,aki menne a beteg hozzátartozójához,meg a családjához 12 óra munka után,vagy akármilyen rossz napja volt,te meg ilyennel szórakozol,majd egyszer kiszúrja valaki,és beverik a képedet.Nincs ezzel baj.
2022. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!